ŞİLE’DE TIP BAYRAMI KUTLANDI

360

14 Mart Tıp Bayramı vesilesiyle, Belediye Başkanı Can Tabakoğlu ilçede görevli sağlık çalışanları ile bir araya geldi. Belediye Başkanı, Belediye Meclis Üyeleri ve Belediye Başkan Yardımcıları ile birlikte Şile Devlet Hastanesi Başhekimi Ömer Akyol, Başhemşire Şaduman Akış ve Hastane Müdürü Ercan Balık’a ziyarette bulunarak bu özel günlerini kutladı.

Ardından, hastanede görevli doktor, hemşire ve sağlık çalışanlarını ziyaret ederek, 14 Mart Tıp Bayramını kutlayan Başkan Tabakoğlu, tedavi gören hastalara da geçmiş olsun dileğinde bulundu.

Şile Belediyesi tarafından 14 Mart Tıp Bayramını kutlamak için organize edilen ‘sağlık çalışanları ile buluşma yemeğine’ katılan Belediye Başkanı Can Tabakoğlu konuşmasında “zor koşullarda bile insan hayatı için fedakarca çalışmayı ilke edinmiş, bizlerin sağlığı için tüm olanaklarını seferber eden başta hekimlerimiz olmak üzere fedakar ve özverili çalışmalarından dolayı tüm sağlık çalışanlarımızın 14 Mart tıp bayramınızı kutlar, sağlık ve afiyet dolu günler dilerim” dedi.