ŞİLE’DE HAYALLER GERÇEK OLUYOR…

729

ŞİLEYILDIZIMIZ 2017 – 2018 sezonunda bilindiği üzere BAL Ligi’nde mücadele edecek. Peki bu ne anlama geliyor?

5 sezondur İstanbul’un gerek Anadolu gerekse Avrupa Yakası’ndan gitmediğimiz ya da misafir etmediğimiz ilçe çok az sayıda kalmıştır. Bölgesel Amatöre çıkmamız vesilesiyle artık düştüğümüz gruba göre İstanbul, Edirne, Bolu, Tekirdağ, Bursa, Kocaeli, Sakarya, Zonguldak, Bartın, Karabük, Kütahya, Eskişehir, Ankara gibi illerin takımlarıyla karşılaşacağız. Dolayısıyla bu duruma sadece futbol açısından bakmamalıyız. İlçemize gelecek olan takımların konaklama, yiyecek ve içecek ihtiyaçları gibi zaruri durumları göz önüne aldığımızda ŞİLEMİZİN ekonomik ve turistik açıdan da zenginleşeceğini göz ardı etmemeliyiz.

ARTIK ANADOLU’NUN KAPILARI ŞİLEMİZE AÇILMIŞTIR !!!
Ve bu bağlamda GÜZEL ŞİLEMİZE yakışır bir stat ve tesis anlamında bugün en önemli ve en ciddi adımlar atılmış bulunmaktadır. İlçemize gelen İl Spor Gençlik Hizmetleri Müdürümüz ve ekibi incelemelerde bulunmuş olup, yepyeni görünümüyle Şile Stadı, harika bir zemin, Üstü Kapalı ve ŞİLEMİZE yakışır bir tribün, hayalini kurduğumuz ve adının hakkını tam anlamıyla verme doğrultusunda ŞİLENİN TAKIMI ŞİLEYILDIZ profili için harikulade bir tesis için çalışmalar bugün itibariyle başlamıştır.

ŞİLEMİZ İÇİN BÜYÜK BİR ŞANS OLAN VE BU ESER İÇİN GECE GÜNDÜZ KONTAKT KURARAK TABİR CAİZSE İSTANBUL’U VE TÜRKİYE’Yi AYAĞA KALDIRAN VE YARIN İLÇEMİZE ANKARA’DAN GELECEK OLAN HEYETLE BİRLİKTE RAPOR HAZIRLANDIKTAN SONRA İLK KAZMANIN VURULACAĞI MÜJDESİNİ VEREN BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN MİMAR CAN TABAKOĞLU OLMAK ÜZERE, HAYALİNİN PEŞİNDE YORULMADAN ÇALIŞAN KLÜP BAŞKANIMIZ HASAN ÇİFTÇİ’YE SONSUZ ŞÜKRANLARIMIZI SUNARIZ…

Gelişmelerden an ve an haberdar edeceğiz. HAYDİ ŞİLE!!! HEP BERABER ANADOLU’YU MİSAFİR ETMEK İÇİN AYAĞA KALKMAYA!!! ŞİLEMİZ İÇİN İŞİN BİR UCUNDAN TUTMAYA VAR MISINIZ???

ŞİLE’DE TESİSLEŞME HAMLESİ

İstanbul’u sporda zirveye taşıyacak çalışmalar kapsamında, tesisleşme hamlesi ivme kazanıyor. İstanbul Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Cemil Boz, Şile’de tesisleşme çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Şile Belediye Başkanı Can Tabakoğlu ve Şile Gençlik Hizmetleri İlçe Müdürlüğü personeli ile birlikte tesisleri gezen İl Müdürü Cemil Boz, “İstanbul’da tesisleşmeye ve bilhassa halkın faydalanabileceği, kitlelerin spor yapabileceği tesislerin yapımına büyük önem veriyoruz.

İnanıyoruz ki bu tesislerden yarının şampiyonları da çıkacaktır. Tesisleri en iyi şekilde kurarak ve kurulan tesisleri en faydalı şekilde kullanarak, İstanbulluların hizmetine sunma azmindeyiz” dedi.