Şile’de Gelecek Partisine Kısa Sürede 800 Üye

219

Gelecek Partisi’ne Şile’de yeni üye katılımları hızla devam ediyor. 34 günde 34 bin üye kampanyasına tüm hızıyla devam eden Gelecek Partisi İstanbul İl Teşkilatı her geçen gün bu çalışmalarını büyütüyor.

Gerek Şile’de gerekse İstanbul’un tüm ilçelerinde sahaya inen Gelecek Partisi İstanbul teşkilatı, partiye kazandırdıkları üyelere ilçe başkanlıklarında düzenlenen törenlerle rozet takarak adeta gövde gösterisi yapıyor.

Bu ay içinde 34 günde 34 bin üye kampanyası ile İstanbul’un 39 ilçesinde yeni üye atılımı yapan Gelecek Partisi, İstanbul teşkilatına yeni üyeler kazandırmaya devam ediyor.Bu ölçekte Şile ilçesini ziyaret eden Gelecek Partisi İl Başkanı İ.Mesih Şahin,Şile ilçe Başkanı Mehmet Sadık Çağlayan ve yönetiminden üye çalışmaları hakkında bilgiler aldı.

Şile İlçe Başkanı Mehmet Sadık Çağlayan İstanbul İl Başkanlığımızın başlattığı 34 günde 34.000 üye kampanyasına ,çalışmalarımız sonucu kısa zamanda 800 civarında üye yaparak katkıda bulunduk.Tahminlerimizin üzerinde katılım oldu..Gayret ve çalışmalarımızla bunu 3 bine çıkarmayı hedefliyoruz dedi.

Toplantıya katılan Gelecek Partisi İstanbul İl Başkanı Avukat İsa Mesih Şahin İstanbul’da yaklaşık 8 aydır bir gelecek mücadelesi veriyoruz Ocak ayında başlayan 16 Ağustos Kongresi ile farklı bir boyuta gelen Gelecek Partisi üye çalışmaları ile çok farklı bir noktaya doğru gidiyoruz.Ülkenin geleceği ile ilgili karamsar bir tablo var, bizim hedefimiz geleceğe Umut olmak, sıkıntıları sorunları çözüme kavuşturmak. Sorunların başında gelen hukuk sistemidir, Hukukun  olmadığı bir ülkede,düşünce özgürlüğünün kısıtlandığı ,İsteyenin istediği şeyi yazıp konuşamadı, ülkenin bir aile tarafından yönetildiği düzene itirazımız var dedi.

 

Gazetecilerin sorularını cevaplayan Gelecek Parti İstanbul İl Başkanı Avukat İsa Mesih Şahin; dün neyi savun duysak bugün de aynı düşüncedeyiz Türkiye’de insanların güveneceği sığınabileceği bir liman gerekiyordu. Bizler bu düşünceyle yola çıktık ,İşte bu Liman Gelecek Partisi olacak, kuruluş felsefemiz bunun üzerine ortak değerlerimizin olduğu ideolojilerin yok sayıldığı herkesin kendini ifade edebileceği tek ortak diğerinin Türkiye olduğu bir sistemi inşa etmemiz gerekli.Şu an ihtiyacımız olan şey bu.

Gelecek Partisi de işte bu ihtiyaçlara hizmet ediyor ve edecek, Gelecek Partisini tüm Türkiye’de en önemli siyasi aktör haline getireceğiz.Ülkemizin aydınlık geleceği için tüm teşkilatımızla birlikte bu mücadeleyi sürdürmekte kararlıyız çok çalışacağız diyerek sözlerini tamamladı.

Pandemiden dolayı yeni üye olan 800 kişi adına iki üyeye İl Başkanı ve İlçe Başkanı tarafından rozet takıldı.