ŞİLE’DE DERECEYE GİRENLER ÖDÜLLERİNİ ALDI…

610

Şile Gençlik ve Spor Müdürlüğü 2021-2022 öğretim dönemi Okul Spor Şenlikleri kapsamında ilk turnuvasını gerçekleştirdi.

Basketbol voleybol ve Futsal branşlarında gerçekleşen turnuvada dereceye giren okullara kupalarını töreni 4 Nisan 2022 Pazartesi günü Gsb İlçe Müdürlüğü Kapalı Spor Salonunda yapıldı.

Şile İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Bedrettin Naim Arslan açılış konuşmasında ” Şile gerek stadyum ve gerekse Kapalı Spor Salonundaki etkinlikler ile sezona hızlı girmiştir. Öğrenci ve öğretmenler, kamu kurumları ile omuz omuza çalışmamız Temmuz ayında Rafting Analig Şampiyonasının ilçemizde yapılmasını getirmiştir. Bu bağlamda Kaymakamımız, Belediye Başkanımız ve öğrencisinden İlçe Müdürüne tüm Milli Eğitim camiasına teşekkür ederim..” dedi.

Gençleri Boş Bırakmayalım

Törende konuşan Şile Kaymakamı Mehmet Nebi Kaya ”Katılımdan dolayı çok hoşnut. Bu kadar genci bir arada görmek gelecek adına ümitli. Salon ve stadyum boş kalmamalı. Bu etkinlikler farklı boyutlarda tekrarlanmalı. ” dedi.

Törene Şile Kaymakamı Mehmet Nebi Kaya,Şile Belediye Bşk.Yrd. Ömer Keser, Şile Emniyet Müdürü Hazım Gümüş , Şile İlçe Milli Eğitim Müdürü Okan Ayhan ile dereceye giren okulların müdürleri ve Beden Eğitimi Öğretmenleri  katıldı.

Tören sonunda okullara Kupa ve her katılan sporcuya madalyaları takdim edilirken, Beden Eğitimi Öğretmenlerine de Gençlik ve Spor Bakanlığının 10 ciltlik spor eğitim seti hediye edildi.