ŞİLE YILDIZSPOR’DA YÖNETİM DEĞİŞİKLİĞİ

1897

Şile’nin 3. Ligde mücadele veren gururu Şile Yıldızspor’un olağanüstü kongresi 3 Kasım günü Resort Otel’de gerçekleşti. Mevcut başkan Hasan Çiftçi’nin tek aday olarak çıktığı kongreye Şile Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah Güllüce, AK Parti Meclis Üyesi Yalçın Kurnaz, CHP İlçe Başkanı İbrahim Çelik ve MHP İlçe Başkanı Mustafa Pıçak da katıldılar.

Başkan Hasan Çiftçi 15 yıldır başkanlık yaptığı Şile Yıldızspor’un  tesissiz olmasının ciddi finansman sorunlarına yol açtığına değinerek kulübün iş adamlarının, belediyenin ve halkın desteğine ihtiyacı olduğuna değindi.Bizler yönetim kurulundaki arkadaşlarım ile takımımızı bugünlere getirdik.Yönetim kurulundaki arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.Takımımız 3.Lige çıktı,bizler aynı yönetimle devam ettik.Amatörden Profesyonel lige çıktık.Tabiki arada çok farklılıklar var.Bunun içinde yeni yönetim kurulu yaparak yoluma devam edelim istedik.

Mevcut teknik ve futbolcu kadrosu ile iddiasının devam ettiğini de vurgulayan Çiftçi “Şile Yıldızspor’un birincil önceliği acil bir tesis ihtiyacıdır” dedi.

Hasan Çiftçi değişen yönetimi ile tek liste girdiği seçimde görevi yine omuzladı. Yeni yönetim şu isimlerden oluştu: Erol Acar, Bilal Yıldırım, Hamit Kanmaz, Savaş Terzi, Mehmet Aydın, Ünal Başaran, Zeki Özen, Bülent Yümüç, Taner Özten, Selman Gül, Zeki Şen, M.Fatih Yıldız, İbrahim Kaymakçı ve Çetin Yazıcı.

Denetim Kurulu Mehmet Yıldız,Süleyman Hilmi Eren,Hayrettin Ceyhun

Şile Yıldızspor yeni yönetimi görev bölümü yaptı

Şile Yıldızspor yeni yönetimi Başkan Hasan Çiftçi yönetiminde ilk toplantısını yaparak görev bölümü yaptı.

Başkan Hasan Çiftçi yaptığı konuşmada;tüm yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti. Kongrede de söylediği gibi bir an önce takıma bir tesis kazandırmaları gerektiğini söyledi. Türkiye’nin bir çok iline ve ilçesine gidiyoruz.Bizden başka tesisi olmayan kulüp yok.Bizde bir an önce tesisimizi yapmalıyız dedi.

Tesis olmayınca futbolcuların otelde kaldığını buda bize çok pahalıya mal oluyor.Yıllık bir milyonun üzerinde otel ve yemek giderimiz oluyor.Bir an önce tesisimizi yapıp bu masraflardan kurtulmamız lazım dedi.

Tesisle ilgili yaptığı çalışmaları yönetim kurulu üyelerine anlatan Başkan Hasan Çiftçi hafta içi Belediye Başkanımız İlhan Ocaklı ile görüşüp yer tahsisi hakkında görüşeceğiz.Başkanımız İlhan Ocaklı’da bu konuda bizlerden desteğini esirgemiyor,kendisine huzurlarınızda teşekkür ediyorum dedi.

Daha sonra görev bölümü yapıldı.

Başkan :Hasan Çiftçi

Başkan Vekili: Erol Acar

Genel Sekreter :Ünal Başaran

Muhasip :Selman Gül

Genel Kaptan :Fatih Yıldız

Başkan Yardımcıları: Savaş Terzi,Taner Özten,Bilal Yıldırım,Mehmet Aydın,Zeki Şen ve Hamit Kanmaz olarak belirlendi.