ŞİLE YILDIZSPOR’DA TRANSFER HAREKATI BAŞLADI

0
383

3. Lig 1. gurupta mücadele eden Şile Yıldızspor ikinci yarı hazırlıklarına başladı.İlk devreyi 8. sırada tamamlayan Şile Yıldızspor ,ligin ikinci yarısına daha güçlü bir kadro ile girecek.

Şile Yıldızspor transfer komitesi Başkanı Taner Özten ,Genel Kaptan Mustafa Aykırı,Transfer Komitesi üyeleri Hakan Şengül,Altan Kayacan ve Fatih Yıldız takımı güçlendirmek ve eksik mevkileri tamamlamak için kolları sıvadılar ve transferler art arda gelmeye başladı.Hedef en azından Playoflara kalmak.Transferleri sosyal medya hesabından duyurmaya başladılar.Şile’yi en iyi şekilde temsil edeceklerini söyleyen Başkan Hasan Çiftçi ve Yönetim kurulu Üyeleri hedeflerine ulaşmak için ellerinden geleni yapıyorlar ve Şilelilerden takımlarına sahip çıkmalarını istiyorlar.

HOŞGELDİN REHA…
ŞİLEYILDIZIMIZ sezonun ikinci yarısına daha güçlü bir kadroyla çıkmak için transfer çalışmalarına başladı. Akşam saatlerinde yapılan görüşme sonucunda 1954 Kelkit Belediyespor’da santrafor olarak görev alan Reha Kurt ile sözleşme imzalandı.
1989 doğumlu oyuncumuz, futbola 2000 yılında Trabzon Telekom Spor’da başladı. Burada geçirdiği 9 sezonun ardından Sürmene Spor ile profesyonel imza atan oyuncumuz sonrasında sırasıyla; Ankara Demir Spor, Kars Spor, Ümraniye Spor, Maltepe Spor, Ordu Spor, Tarsus İdman Yurdu, Batman Petrol A.Ş., Ordu Spor, Buca Spor, Hekimoğlu Trabzon, Yomra Spor, Pazar Spor, Erbaa Spor, Kemer Spor’da oynamıştır. Oyuncumuzun 1. Lig’te 10 maç, 2.Lig’te 13 maç, 3. Lig’te 259 maç, Türkiye Kupası’nda 15 maç tecrübesi bulunmaktadır.
Oyuncumuza kazasız belasız sakatlıksız bir sezon diler; anlaşmanın her iki taraf için de hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ederiz.
YARIM KALAN HİKAYEYİ TAMAMLAMAK İÇİN EVİNE HOŞGELDİN ALİ EMRE...
ŞİLEYILDIZIMIZ sezonun ikinci yarısına daha güçlü çıkmak adına transfer çalışmalarına devam ediyor. Yapılan görüşme sonucunda Osmaniye Spor’da orta sahada görev alan Ali Emre Erhal ile sözleşme imzalandı.
1989 doğumlu oyuncumuz, futbola 2001 yılında Fenerbahçe’de başladı. Burada geçirdiği 4 sezonun ardından sırasıyla; Pendik Spor, Çengelköy Futbol A.Ş., Çıksalın Spor, Ergene Velimeşe Spor ve Ünye 1957 Spor formaları giymiştir. Oyuncumuzun 3. Lig’te 67 maç, BAL’da 84 maç, Türkiye Kupası’nda 4 maç tecrübesi bulunmaktadır.
Oyuncumuza kazasız belasız sakatlıksız bir sezon diler; anlaşmanın her iki taraf için de hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ederiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here