ŞİLE YILDIZSPOR YENİ HOCASI İLE GALİP GELMESİNİ BİLDİ

449

Hafta içinde Teknik Direktörünü değiştiren Şile Yıldızspor, yeni Teknik Direktörüyle deplasmanda karşılaştığı Çayırovasporu 1-0 yenmesini bildi.

Gebze Çayırova stadında oynanan maçta tam bir hakem skandalı yaşandı. Nerede ise tüm kararlarını ev sahibi lehine kullanan hakem üçlüsü tam bir rezaletti. Şile Yıldızspor galip geldi ama kaptanını ve 3 numarasını kaybetti. Hakem Şile Yıldızsporlu futbolcuları çileden çıkarmak için elinden geleni yaptı ve bir pozisyonda olmayan bir ofsaytla Şile Yıldızsporu ikinci golden etti.

Maça Şile Yıldızspor hızlı başladı. Geçen haftaya göre çok hırslı olan futbolcular maçı alacağız dediler. Sağlı sollu ataklarla yüklenmeye başladılar.10 numara Cenk takıma ayak uyduramayınca, birde daha karşılaşmanın 10.dakikasında Murat Açıkelin sakatlığı oyun planlarını bozdu. Buna rağmen karşılaşmanın 45.dakikasında Murat’ın yerine giren adaşı Murat Tan’ın karamboldeki dokunuşu golü getirdi. Şile Yıldızspor soyunma odasına 1-0 önde girdi.

Karşılaşmanın ikinci yarısı tam bir orta saha mücadelesi ile geçti. Hakem verdiği ve vermediği kararlarla maçı katletti. Buna birde 10 numara Cenk’in vurdumduymaz oyunu eklenince Şile Yıldızspor skoru korumanın peşine düştü. Karşılaşmanın 75.dakikaları idi. Şile Yıldızsporun atağında yan hakem ofsaytla alakası olmayan bir pozisyonda bayrağını kaldırdı hem orta hakemi yanılttı, hem de Şile Yıldızsporu ikinci golden etti. İki takımında birer şutları direkten döndü. Karşılaşmanın son dakikaları tam bir kör döğüşüne dönüştü.

Şile Yıldızspor yeni hocası ile maçı kazanmasını bildi ve haftaya kendi sahasında Kartalspor’la oynayacağı maç öncesi moral buldu.