ŞİLE YILDIZSPOR TRANSFERDE GAZA BASTI

665

Şile Yıldızspor transfer komitesi  (Erol Acar,Savaş Terzi,Taner Özten ve Mustafa Aykırı)Şile Yıldızsporun resmi sosyal medya hesabından yaptığı açıklamaya göre ara transferde 2. Lig Takımlarından Tuzlasporun tecrübeli futbolcu Murat Türkkan ve Şile Yıldızsporun Bal Liginden 3. Lige çıkmasında çok emeği olan eski futbolcusu Burak Balaban ile anlaştığını bildirdi.

HOŞGELDİN MURAT…

3.Lig 1. Grup’ta mücadele eden ŞİLEYILDIZIMIZ ara transfer dönemi için çalışmalarına hızla devam ediyor. Transfer Komitemizde yer alan Yöneticilerimiz Erol Acar, Taner Özten ve Savaş Terzi’nin hazır bulunduğu görüşme sonucu 2. Lig ekiplerinden Tuzla Spor’un orta saha oyuncusu Murat Türkkan ile sezon sonuna kadar sözleşme imzalandı.
1983 doğumlu oyuncumuz, futbola 1998 yılında Anadolu Hisarı Spor’da başladı. 2002 yılında Üsküdar Anadolu Spor’a transfer olan ve profesyonel imza atan oyuncumuz sonrasında sırasıyla; Gebze Spor, Fethiye Spor, Tarsus İdman Yurdu Spor, Hatay Spor, Kastamonu Spor, Altay Spor, Manisa Spor, Fatih Karagümrük Spor ve Tuzla Spor formaları giymiştir. Oyuncumuzun 3. Lig’te 69 maç, 2. Lig’te 364 maç, Türkiye Kupası’nda 8 maç tecrübesi bulunmaktadır.

EVİNE HOŞGELDİN BALABAN…

ŞİLEYILDIZIMIZIN 3. Lig serüveninde büyük katkısı olan ve bu sezon ilk devreyi 3. Lig ekiplerinden Altındağ Spor’da geçiren eski oyuncularımızdan Burak Balaban, Genel Kaptanımız Mustafa Aykırı ile biraraya geldi. Yapılan görüşme sonucunda, kendisiyle anlaşmaya varıldı.