ŞİLE YILDIZSPOR KULÜBÜNDEN ÇOK ÖNEMLİ DUYURU

0
89

Pazar günü Alibeyköy Spor ile oynayacağımız 3. Lig’e Yükselme Final Maçı ile ilgili bugün “Müsabaka Talimatları ve Güvenlik Kurulu Toplantısı” gerçekleştirildi. Toplantı sonucunda alınan ve tebliğ edilen kararlar neticesinde;

– Stad planına göre A Blok, B Blok ve C Blok tribünleri ŞİLEYILDIZIMIZA, D Blok, E Blok ve F Blok tribünleri Alibeyköy Spor’a tahsis edilmiştir. Resimde de basit olarak işaretlenmiştir. İlgili alanlar bize aittir.

 
– Kurul önünde çekilen kura sonucu, Ev sahibi yedek kulübesi ŞİLEYILDIZIMIZA tahsis edilecektir.

– Şileyıldız Spor Kulübü olarak, stad kapasitesine göre kulübümüze ayrılan koltuk sayısı toplamda 994 tür. Bu koltuklarında tamamı bilete tabidir.

Başkanımız Hasan Çiftçi’nin talimatı doğrultusunda biletlerimiz tüm taraftarımıza ÜCRETSİZDİR. 

– Stadın kapıları saat 14.30’da kapanacak olup, müsabaka başlayacakmış gibi hazırlıklar tamamlanacaktır. Stada giriş noktasında mağduriyet yaşanmaması adına bu saatten önce MUTLAKA STADA GİRİŞ YAPMANIZ önemle rica olunur.

 
– Maça ulaşım konusunda toplu halde gelmek isteyen tüm taraftarlar ortak bir noktada toplanacak olup emniyet güçleri eşliğinde gidecektir.

ORTAK TOPLANMA NOKTASINA GELMEYEN HİÇBİR TOPLU ULAŞIM ARACI STADA YAKLAŞTIRILMAYACAKTIR.

Saat 13.45 te otobandan Sancaktepe Giriş Noktası’nda toplanacak olan otobüslerdeki taraftarlarımıza emniyet güçlerimiz eşliğinde biletleri dağıtılacaktır. 
– Bu konuda irtibat kurmak için Şile temsilcisi olarak Sezer Akbaba, Ümraniye temsilcisi olarak Tunahan Mızrak ile irtibat sağlayabilirsiniz. 

– Stada münferit olarak gelecekler için stad girişinde bilet temini gerçekleşecek olup; belirtilen saatte gelinmemesi durumunda ve dolayısıyla bilet bulunamaması halinde herhangi bir şikayet, kırgınlık, kızgınlık, dargınlık kulübümüz tarafından kabul edilmeyecektir. 

– Stada girişte; meşale, sis, torpil, çakmak, bozuk para, anahtarlık, powerbank, pet şişe, parfüm vb. malzemeler ASLA stada sokulmayacaktır. Sopalı bayrakların durumu maç günü belli olacak olup; tribünde en fazla 2 adet davul kullanılmasına izin verilmiştir. 

– Stada asılması planlanan pankart, afiş, bayraklar vs. maç günü saat 10.00’da yapılacak olan Eşgüdüm Toplantısı’nda onaya sunulacak olup kabul görülmesi halinde tribünlere asılacaktır.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here