ŞİLE YILDIZSPOR HAZIRLIKLARINI ANTALYA’DA SÜRDÜRÜYOR

534

Şile Yıldızspor 2. Devre hazırlıklarını Antalya’da kamp yaparak sürdürüyor.Kampta tüm futbolcuların ve teknik heyetin moralleri yerinde.

Takımdan giden ve gelen oyuncular var.Cenk Sarıtaş,Erkan Kavak,Fatih Sandallı,Abdullah Kasap ve Ertan Koç takımdan ayrılan isimler oldu.Gelenler ise Samet Bahça,Eren Yerli,Celalcan Uysal ,Anıl Demir takıma yeni katılan isimler oldu.

Şile Yıldızspor hazırlıklarını günde iki idman yaparak sürdürüyor.Yaptığı iki hazırlık maçında teknik heyet tüm futbolculara şans veriyor.Kampın çok verimli olduğunu ben bizzat gidip yerinde gördüm.Yeni gelenlerle eski futbolcular hemen kaynaşmışlar.Takımda arkadaşlık üst düzeyde.Bu takım maddi destek ve ufak dokunuşlarla 2. Lige çıkar.Bunun için tüm Şileliler taşın altına elini koymalı ve bu takımı maddi manevi desteklemelidir.

Takımımız ciddi maddi sıkıntı içerisinde bu başarıları gösteriyor.Tüm futbolcu kardeşlerimiz ve teknik heyet buna inanmış ve zor şartlara rağmen biz Şile için varız ve bize biraz destek olunursa biz Şile’yi 2. Lige çıkarırız diyorlar.

Kulüp Başkanımız Hasan Çiftçi bu maddi olanaksızlıklara rağmen mücadele ediyor ve gecesini gündüzüne katarak hatta sağlığını bozarak bu sıkıntıları göğüslemeye çalışıyor.

Takımımız yaptığı iki özel hazırlık maçını da oynadığı güzel futbolla kazanmasını bildi . Vansporu 3-0 ve Manavgat Evrenseki Sporu 4-1 gibi farklı skorlarla kazandı.

Kamp 11 Ocak Cuma günü sona erecek ve takımımız 14 Ocak Pazartesi günü Şile’de toplanarak 20 Ocak’ta deplasmanda Gebzesporla oynayacağı maçın hazırlıklarına başlayacak.

TÜM ŞİLELİ İŞ ADAMLARINA ÇAĞRI

Tüm Şileli iş adamlarımızı ve futbolseverleri takımımıza sahip çıkmaya davet ediyorum.Takımımıza sahip çıkalım maddi ve manevi destek olalım.Bu çocuklar inanmış Biz Şile Yıldızsporu 2. Lige çıkaracağız diyorlar. Sizlerden de kendilerine maddi manevi destek olmanızı istiyorlar.Şile Türkiye’nin her yerinde Şile Yıldızspor sayesinde tanınıyor.Bu takım Şile’yi Türkiye’ye tanıttı ne olur sizlerde biraz maddi destekte bulunarak takımımızı destekleyin.Bu çocuklar hakikaten karakterli ve kaliteli çocuklar.Tüm sıkıntılara rağmen biz Şile Yıldızsporu ve Şile’yi çok seviyoruz diyorlar.