ŞİLE YILDIZSPOR ÇANKAYA’DAN ALTIN DEĞERİNDE BİR PUAN ALDI

1031

Şile Yıldızspor deplasmanda karşılaştığı Ankara’nın Çankayaspor’u ile 2-2 berabere kalarak altın değerinde bir puan aldı.Şile Yıldızspor Kulübü Başkanı Hasan Çiftçi,Başkanvekili Erol Acar,Yönetim Kurulu üyeleri Zeki Şen,Ömer Müjdeci,Serkan Çağlar ve Süleyman Hilmi Eren takımı yalnız bırakmadılar.

3 lig 1.gurupta mücadele eden Şile Yıldızspor Ankara’da Çankayasporla mücadele etti.Karşılaşmada iki kez geriye düşmesine rağmen mücadeleyi bırakmadı ve berabere kalmasını bildi.

Karşılaşma Ankara Etimesgut stadyumunda oynandı.Karşılaşmanın 14. Dakikasında kaptan Aykut sakatlandı ve oyundan çıktı.Oyuncu değişikliği sırasında rakip Çankayaspor golü buldu ve durumu 1-0 a getirdi.Çankayasporun etkili ismi 99 numaralı Fatih Üge golü attı.

 

Golden sonra toparlanan Şile Yıldızspor Çankayasporun üzerine gitmeye başladı ve bu baskı 35.dakikada golü getirdi.Yapılan faul atışını Aytürk Halil Hocaoğlu kullandı.Gelen ortaya kaptan Aykut’un yerine giren Mürsel Civelek çok güzel yükseldi.Topa kafayı vurdu.Onun kafasından gelen topu , Şile Yıldızın bugün etkili ismi Murat Türkkan mükemmel bir kafa vuruşu ile topu ağlara gönderdi.

Şile Yıldızsporlu futbolcular bugün canla başla mücadele ettiler.

Karşılaşmanın ilk yarısı bu skorla sonuçlandı.

Şile Yıldızspor karşılaşmanın ikinci yarısına da iyi başladı.Ama hiç ummadığı anda karşılaşmanın 52.dakikasında soldan yapılan ortaya bom boş kalan 99 numaralı Fatih Üge kafa ile topu ağlara gönderdi.Durumu 2-1 e getirdi.

Bu gole Şile Yıldızspor 76.dakikadasın da  yine günün başarılı isimlerinden Hüseyin Çiray rakibinden sıyrılarak yeni transfer 77 numaralı Burak Göksel’e mükemmel bir pas verdi.Burak’da bu güzel pası  çok şık bir vuruşla gole çevirdi.Durumu 2-2 ye getirdi.

Bu dakikadan sonra başka gol olmadı ve karşılaşma 2-2 bitti.Şile Yıldızspor deplasmandan altın değerinde 1 puanla döndü.