Şile Yıldızspor ara transfere hızlı başladı

353

Yaklaşık 2 ay önce yönetim kurulunu yenileyen ve Şileli iş adamlarının olduğu bir Yönetim kurulu oluşturan Şile Yıldızspor transfer komitesi  (Mehmet Yıldız,Erol Acar,Savaş Terzi,Taner Özten ve Mustafa Aykırı)sosyal medya hesabından yaptığı açıklamaya göre ara transferde tecrübeli futbolcu Mehmet İncebacak ile anlaştığını bildirdi.

Şile Yıldızspordan yapılan açıklama

HOŞGELDİN MEHMET…

3.Lig 1. Grup’ta mücadele eden ŞİLEYILDIZIMIZ ara transfer dönemi için çalışmalarına başladı. Gerçekleşen görüşme sonucu 3. Lig ekiplerinden Çankaya Spor’un ofansif orta saha oyuncusu Mehmet İncebacak ile opsiyonlu 1,5 yıllık sözleşme imzalandı.
1991 doğumlu oyuncumuz, futbola 2003 yılında Narlıdere Belediye Spor’da başladı. 2009 yılında Beşiktaş’a transfer olan oyuncumuz sonrasında 10 sezon Buca Spor ve sırasıyla; Bodrum Spor, Kahramanmaraş Spor ve Turgutlu Spor formaları giymiştir. Oyuncumuzun 3. Lig’te 18 maç, 2. Lig’te 75 maç, 1. Lig’te 103 maç, Süper Lig’te 4 Maç, Türkiye Kupası’nda 13 maç tecrübesi bulunmaktadır.
Oyuncumuza kazasız belasız sakatlıksız bir sezon diler; anlaşmanın her iki taraf için de hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ederiz.