Şile Yıldızspor Ağva Şengül Çiftliğinde Ağırlandı

330

Şile Yıldızspor Yönetim kurulu Üyesi Hakan Şengül,Şile Yıldızsporu Ağva’nın gözde mekanlarından Şengül Çiftliği Restaurantta kahvaltıda ağırladı.

Ağva’nın gözde mekanlarından Şengül Çiftliği’nin sahibi , Şile’nin kanaat önderlerinden Mustafa Şengül ve Şile Yıldızspor Yönetim Kurulu üyesi Hakan Şengül , yönetim kurulu üyeleri,teknik heyet ve futbolcuları mekanlarında ağırlayarak güzel bir gün geçirdiler.

Futbolcular Göksu deresi kıyısında bulunan Şengül Çiftliği et,balık ve kahvaltı tesislerinde kaynaşma adına güzel bir aktiviteye ev sahipliği yaptı .Kahvaltı sonrası mekanın tadını çıkaran futbolcular yeşillikler içerisinde hamakta sallandılar ve gönüllerince bir gün geçirdiler.

Şile Yıldızspor Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Şengül, misafirlerimizi ağırlamaktan çok memnun olduk.Biz teknik ekibimize ve futbolcu kardeşlerimize güveniyoruz.İnşallah onlardan ligler başlayınca iyi performans bekliyoruz dedi.

Şile Yıldızspor Kulubü Başkanı Hasan Çiftçi; Hakan Şengül kardeşimize ve Babası Mustafa Şengül abimize teşekkür ediyoruz.Bizleri ve futbolcu kardeşlerimizi çok memnun ettiler dedi.