ŞİLE STADYUMUNDA ÇALIŞMALAR BAŞLADI

865

Şile Yıldızsporun BAL Ligine yükselmesinden sonra hedefinin 3.lig olması Şile Stadyumunda yeniliklerin yapılmasını elzem kılmıştı.

Hedefini 3.lig olarak belirleyen Şile Yıldızspor Başkanı Hasan Çiftçi ve yönetimi işe hızlı başladılar. Önce hedefe uygun bir hoca ile sözleşme imzalayarak hedeflerini ortaya koydular. Kariyeri kişiliği ve hocalığını ispatlamış Metin Köksal Terzi hoca Hasan Başkana hedeflerini ve isteklerini iletti. İlk isteği tabi ki sahanın uygun hale getirilmesi oldu. Hasan Başkanda bu sözü vererek işe başladı. Sonra ardı arkası kesilmeyen süper transferler gelmeye başladı.

Ortak ve Beraber Çalışmanın Ürünü

Hasan Çiftçi başkan 3.ligi kafasına koymuştu. Bunu Şilenin sevilen ve çalışkan Belediye Başkanı Can Tabakoğlu’na iletti. Can Tabakoğlu’nun günler süren üstün gayretleri sonucu Şile Stadyumunda çalışma başladı.

Sezona yetiştirilecek olan Şile Stadyumu inşallah seneye 3.ligte maç oynanacak hale gelecek.

Şile Yıldızspor taraftarlarının yüzü gülüyor

Şile Yıldızspor taraftarları günlerdir bu çalışmanın başlamasını bekliyorlardı. Çalışmaların başladığını gören Şile Yıldızspor severleri emeği geçenlere teşekkür ediyorlar. Başta Belediye Başkanı Can Tabakoğlu’na ve Şile Yıldızspor Başkanı Hasan Çiftçi’ye sonsuz şükranlarını sunuyorlar.

Bu gelişme ile ilgili açıklama yapan Şile Yıldızspor Teknik Direktörü Metin Köksal Terzi İstanbul’un en şirin ilçesi, her yönü ile en iyisini hakediyor. İnşallah çok daha güzel günler göreceğiz. Katkısı olan herkesin emeğine sağlık.