ŞİLE ‘Lİ İYİ KADINLAR GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİLER

431

İYİ Parti Şile İlçe Kadın Kolları Başkanlığının VADİ PARK’ta düzenlediği “birlik ve beraberlik eğlencesinde İYİ Partiye gönül vermiş seçim döneminde büyük bir azimle çalışan kadınlar doyasıya eğlendi.

Programa İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı Berna Sukas ,Genel İdare Kurulu Üyesi Emine Küçükali ,İl Başkan Yardımcıları ,İyi Parti Şile İlçe Başkanı Kahraman Koç,Meclis Üyesleri ve İyi Partili kadınlar katıldı.

Şile İYİ Parti Kadın Kolları Başkanı Duygu Someren yaptığı konuşmada hem İlçe Başkanı Kahraman Koç’a hemde İl Başkanlığına teşekkür etti.Seçim döneminde gayretli ve samimi bir çalışma yürüten Şile’li İYİ kadınlara hem çalışmalarından dolayı hemde bu etkinliğe katılımlarından ötürü teşekkür etti.Çok çalıştık başardık ve şimdide eğleniyoruz.Ama hemen parti çalışmalarımıza kaldığımız yerden daha azimli ve gayretli bir şekilde devam edeceğiz dedi.

Şile  İYİ Parti İlçe Başkanı Kahraman Koç yaptığı konuşmada şunları söyledi. İYİ parti Şile İstanbul’da kadın kollarının düzenlemiş olduğu ilk toplantı olması hasebiyle ve bu toplantıya Şile’den katılan seçim dönemi canla başla  çalışan kadınlarımıza teşekkür ediyor ve hoş geldiniz diyorum. İl başkanımızla  ve yönetimle konuştum bu tür organizasyonları 500 lere 1000 lere çıkararak çok daha fazla donanımlı eğlenceler yapacağız.Bu eğlence nin adı birlik ve beraberlik eğlencesi dedik ,biz kimseye nispet olsun diye böyle birşey yapmıyoruz,biz birleştirmek birlik ve beraberlik için bu toplumdaki ayrımcılık yapanların yanlış yaptığı ve ders aldığı bir seçim sonrasında nasıl birlik beraberlik olur bunu göstermek için bugün eğleneceğiz.Yarın tüm gayretimizle çalışmaya başlayacağız,fitne ve fesatlığa yer vermeyeceğiz biz Türkiyeyiz diyerek sözlerini tamamladı.