ŞİLE GÖNÜL İTTİFAKI ADAYI RAHMİ ÇAKAR’A DEREKÖYLERİ DERNEKLERİNDE YOĞUN İLGİ

813

Şile İYİ Parti Belediye Başkan Adayı ve Şile Gönül İttifakı adayı Rahmi Çakar Dereköyleri Derneklerini ziyaret etti.

Ziyarette Başkan Adayı Rahmi Çakar’a Şile İYİ Parti İlçe Başkanı Kahraman Koç,İş adamı ve Belediye Meclis Üyesi adayı Bilal Sönmez,Ahmet Yıldırım ve Av.Eren Özdemir eşlik ettiler.Dernek Başkanları ve Köy muhtarlarıda toplantıya katıldılar.

DEREKÖYLERİNDE RAHMİ ÇAKAR’A OLAN İLGİ HERGEÇEN GÜN ARTIYOR

Yoğun ve gönüllü bir katlımla karşılanan Şile Gönül İttifakı ve İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Rahmi Çakar katlımcılarla sıcak ve samimi bir ortamda sohbet etti.

Rahmi Çakar;’’bu ziyaret sebebimiz sizlerin Şile’ye gelerek bizleri tebrik etmenizdense biz sizlerin ayağına gelelim ve daha samimi bir ortam yaratalım istedik.Bu yüzdende ben sizlerin ayağına geldim ve sizlerle sıcak ve samimi bir ortamda sohbet etmek istedim.Bu samimi ve sıcak karşılamanızdan dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim .Ben sizlere akrabalarım diye hitap edeceğim.Ben bugüne kadar ki hayatımda sizlerin başını öne eğecek bir davranışın içinde olmadım.Bundan sonrada olmayacağım inşallah.Zaten böyle bir davranışın içinde olacaksam Allah bana bunu nasip etmesin dedi.

Rahmi Çakar sözlerine şöyle devam etti.Biz Şile’nin sorunlarını çok iyi biliyoruz.Ben Şile’de 22 yıl bir siyasi partide görev yaptım.Daha sonra partimiz kapatılınca siyaseti bıraktım ve sosyal derneklerde ve en sonda ŞADER’de başkanlık yaptım.Sürekli halkımızın içinde ve onların talepleri ile ilgilendim.Elimden geldiği kadar hemşehrilerime yardımcı olmaya çalıştım.

 

Biz gönül ittifakı ile yola çıktık,bizde her partiden insanlar var.AK Partiden,CHP den,MHP den bizimle çalışan arkadaşlarımız var.İnşallah 31 Mart akşamı Şile’nin kaderi değişecek. Ben tekrar bizleri bu sıcak ve samimi ortamda karşıladığınız ve dinlediğiniz için teşekkür ederim .Ben sizleri daha sonra yine ziyaret edeceğim ve projelerimizi anlatacağım.Bu bir dost ziyareti oldu dedi.

Karşılıklı sohbet edildikten sonra dereköylerinin Rahmi başkanım ne olursa olsun bizler senin yanındayız demesi ile sona erdi.