ŞİLE ETKİNLİK ALANI’NDA SİMGE SAĞIN İLE FESTİVAL KONSERİ…

100

Şile Belediyesi’nin düzenlediği 33. Uluslararası Şile Bezi Kültür ve Sanat Festivali’nin 6. gününde etkinlik alanında tanınmış ses sanatçısı Simge Şilelilerle  buluştu.

6 Ağustos Cumartesi akşamı Şile Etkinlik Alanı’nda (Marina Mevki) gerçekleşen etkinlikte, Cumhuriyet’in 100. yılı Şile Bezi tasarım, motif ve NFT yarışması lansmanının ardından sahne alan Simge Sağın, şarkılarını  konser alanında bulunan binlerce hayranı ile birlikte söyledi.

Festival Coşkusu Şile’nin Dört Bir Yanına Taşındı
33. Uluslararası Şile Bezi Kültür ve Sanat Festivali coşkusunu, sahneden Şile’nin dört bir yanına taşıyan başarılı ses sanatçısı Simge, alanı dolduran sayısız müziksevere benzersiz bir müzik ziyafeti sundu. Şile Bezi Kültür ve Sanat Festivali katılımcılarının coşkulu kalabalığın eşliğinde gerçekleşen konserde Simge Sağın, en popüler ve dillerden düşmeyen şarkılarını Şile’deki hayranları için seslendirerek, 7’den, 70’e kendisini dinleyenlere eğlenceli dakikalar yaşattı.

Değerli Sanatçılarımızı Şileli Hemşehrilerimizle ve Misafirlerimizle Bir Araya Getirmenin Mutluluğunu Yaşıyoruz
Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı, Simge’ye festivale olan katkıları için teşekkür ederek, sanatçıya yerel ürünlerden oluşan hediyeleri takdim etti. Konser esnasında Şile Bezi fular ile şarkılarını seslendiren Simge dinleyicilerden büyük alkış aldı. Şile’yi çok sevdiğini dile getiren Simge, Şile Bezine olan beğenisini çocukluk anısını anlatarak izleyicilerle  paylaştı. 33. Uluslararası Şile Bezi kültür ve sanat festivalinde simgeyi misafir etmiş olmaktan mutluluklarını dile getiren Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı ‘’Şilemiz için  kültür ve sanat adına daha bir çok başarılı işlere imza atmaya devam edeceğiz. Değerli sanatçılarımızı Şileli hemşehrilerimizle ve misafirlerimizle  bir araya getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz dedi.’’