ŞİLE DEVLET HASTANESİ DOSTLUK TURNUVASINDA ÇEYREK FİNALDE

496

Şile Devlet Hastanesi futbol takımı başkanı ve sorumlusu,turnuvayı düzenleyen Öz Büroiş 2 nolu şube başkanı sendikasının Şile Devlet Hastanesi temsilcisi Özcan Simit, tarafından yönetilmektedir.

Genel başkanlığını Baki Gülbaba’nın yaptığı Özbüro iş sendikası, istanbul 2.nolu şube başkanı Volkan Turan’ın düzenlediği turnuvanın tüm sorumluluğunu Kartal Yakacık d.h.’den  Uğur  Ali Bozkurt yaptığı 2019-2020 yılı İstanbul Anadolu Yakası kamu hastaneler birliği futbol turnuvasına Şile Devlet hastanesi futbol takımı katılmış bulunmaktadır.

İstanbul’un 15 ilçe hastanesinin katıldığı turnuvada gruplar aşamasında mücadele veren Şile Devlet Hastanesi futbol takımı, gruplardan çıkmayı başarmış ve çeyrek finale adını yazdırmıştır.

Çapraz eşleşmeler sonucu, çeyrek final’de Şile Devlet Hastanesi ,Erenköy ruh ve sinir hastalıkları hastanesi ile eşleşti.

Takımın başkanı olarak,Hastane adına  yardımlarından dolayı, başta diş dr’u Hakkı Levent Dayıoğlu’na, kaptan Ahmet Öztürk’e, teknik direktör Ali Kepenek’e ve Şile Belediyesine, ve tüm futbolcu takım arkadaşlarıma ve her maçımıza gelen taraftarlarımıza,ve tüm sponsorlarımıza teşekkürler ederiz dedi.

Şile Devlet Hastanesi Takımında bulunan sporcular

Halil İbrahim Kanık

Refik Kandıra

Hakan Mumcu

Furkan İskender

Burak Başaran

Önder Yüce

Volkan Kavraz

Oğuz Kesecek

Özcan Simit

Ahmet Öztürk

Ali Aslan

Abidin Toprak

Mert Özkan

Şile Devlet Hastanesi futbol takımına sponsor olanlar :Özcan Simit,Ahmet Öztürk,Ali Kepenek,Papürüs kırtasiye, Onur diş deposu ,İnci dental.

Çeyrek final esleşmeleri

Haydarpasa Numune.hastanesi / Sancaktepe İlhan Varank Devlet Hastanesi

Şile Devlet Hastanesi./ Erenköy Ruh ve Sinir Hastanesi

Lütfi Kırdar Eğitim Araştırma Hastanesi./ Tuzla Devlet Hastanesi

Koşuyolu Kalp Yüksek İhtisas Eğitim Araştırma Hastanesi / Yakacık Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi