Şile Cazgır’ın İftarında Buluştu

0
176

Şile Yaka Köyü Muhtarı İhsan Çelik (CAZGIR İHSAN)köyde köylülerine ve misafirlerine iftar verdi. Yaklaşık 1,500 kişinin katıldığı iftar programı Şile Vaizinin güzel sohbeti ve Kuran Tilavetiyle başladı.

AK Parti İstanbul Milletvekili Osman Boyraz,Şile Kaymakamı Salih Yüce,  Şile Belediye Başkanı Can Tabakoğlu,AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcısı ve Bölge Koordinatörü Derviş Gökbörü Aksoy,Şile AK Parti İlçe Başkanı İlhan Ocaklı,Şile CHP İlçe Başkanı Şecaattin Güney, Şile MHP İlçe Başkanı Mustafa Pıcak,Şile İYİ Parti İlçe Başkanı Kahraman Koç,MHP İstanbul 1.Bölge Milletvekili Adayı Av.Kadir Can Karataş,Şile Belediye Meclis Üyeleri, Şile Ağva ve Civar Köyleri Kültür ve Dayanışma Derneği (ŞADER) Başkanı Rahmi Çakar, Şile Muhtarlar Dernek Başkanı Murat Tonbul, Şile Emlakçılar derneği Başkanı Kadir Gül, Muhtarlar ve çok sayıda misafirler katıldı.

Yaka Köyü Muhtarı İhsan Çelik; geleneksel hale getirdiği iftar programına yoğun katılımın olmasından dolayı memnun kaldığını ve bu güzel cemiyetimize katılanların hepsine teşekkür ediyorum dedi.2.000 kişilik yemek yaptırdığını katılanların hepsinin doya doya yemeklerini yediklerinin ifade etti.Ramazan dolayısı ile köyümüzün dışında yaşan köylülerimizle bir araya gelmenin sevincini yaşıyoruz dedi.

Servis yapan gençler ise görülmeye değerdi. Hem baylar hem de bayanların hizmeti katılanlar tarafından takdirle karşılandı.

Şile Belediye Başkanı Can Tabakoğlu;Ramazanın birlik ve beraberliğimizi pekiştirdiğimiz bir ay olduğunu,bu vesile ile bir araya geldiğimizi ifade etti.İftarı düzenleyen İhsdan Kardeşimize teşekkür ederim dedi.

Şile’deki tüm etkinliklere katılan ve katılımından dolayı büyük mutluluk duyduğunu belirten  AK Parti İstanbul Milletvekili Osman Boyraz sizler çok şanslısınız.İstanbul’un yanında böyle cennet bir vatanda yaşıyorsunuz.Ben Şile’den bir davet geldiğinde koşa koşa geliyorum.Buraya geldiğimde dinleniyorum.Sizlerle bir araya gelmekten mutluluk duyuyorum dedi.İftarın hazırlanmasında emeği geçen tüm kardeşlerime teşekkür ediyorum dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here