ŞİLE BELEDİYESİ ADIM ADIM YERİNDE HİZMET ÇALIŞMALARINDA SIRA SAHİLKÖY’DE…

121

Şile Belediyesi’nin Şile genelinde gerçekleştirdiği ‘Adım Adım Yerinde Hizmet’ çalışmalarının 16. adresi, Sahilköy Mahallesi oldu. Şile Belediyesi’ne bağlı tüm birim amirleri, teknik personel ve ekipmanlarla, Sahilköy Mahallesi genelinde ihtiyaçlar yerine tespit edilerek gerekli çalışmalar tamamladı. 

Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı: “Dileğimiz Bütün Şileli Komşularımızın Daima Yüzünün Gülmesi.”
Şile Belediyesi’nin Şile’yi kalkındırmak için mesai gözetmeksizin çalışan bir ekip olduğunu belirten Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı, Sahilköy Mahallesi’nde vatandaşlar ile sohbet ederek, ihtiyaçları ve istekleri yerinde dinledi. Sahilköy Mahallesi’ni adım adım gezerek, vatandaşları tek tek dinleyen Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı, “Şile Belediyesi olarak, bu güzel ilçemize hizmet ederken ihtiyaçları tespit ederek, hizmet götürmek için adım adım geziyor ve vatandaşlarımızın taleplerini dinliyoruz. Yılın her mevsimi ve ayı sahada olmaya ve hizmet etmeye devam ediyoruz. Gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerde, vatandaşlarımızın memnuniyetini artırmaya gayret ediyoruz. Dileğimiz bütün Şileli komşularımızın daima yüzünün gülmesi. Çünkü bizler Şile’yi çok seviyoruz.” dedi.

Sahilköy Mahallesi’nde A’dan Z’ye Kapsamlı Hizmet Çalışmaları
Şile Belediyesi’nin Sahilköy Mahallesi’nde gerçekleştirdiği yaz çalışmaları kapsamında;
ilaçlama ve dezenfeksiyon çalışmaları, ot biçme ve peyzaj çalışmaları, park onarım ve bitkilendirme çalışmaları, cami temizliği, asfalt yama ve kilit taş onarımı
ile genel bakım onarım çalışmaları gerçekleştirilirken, çocuklar için de mobil spor ve boyama atölyesi etkinlikleri düzenlendi.

Şile Belediyesi, Sahilköy Mahallesi’ndeki çocukları da unutmadı. Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı, yaz tatilini değerlendiren çocuklara boya kalemi seti ve çeşitli kitaplar hediye ederken, çocuklar için düzenlenen boyama atölyesi etkinliğine katıldı.