ŞİLE BELEDİYESİ 14. “ADIM ADIM, YERİNDE HİZMET” DURAĞI ŞUAYİPLİ OLDU!

261

Şile Belediyesi’nin planladığı ve hayata geçirdiği “Adım Adım Yerinde Hizmet” çalışmalarının 14’üncü durağı Şuayipli Mahallesi oldu. Yaz sezonunda başlayan “Adım Adım Yerinde Hizmet” eylem programı sonbahar aylarında da aralıksız devam ediyor. Şile Belediyesi’ne bağlı tüm birimler her Salı günü bir mahallede toplanarak yerinde hizmet çalışmalarını gerçekleştiriyor.

Şile Belediyesi Şuayipli Mahallesi’nde

“Adım Adım Yerinde Hizmet” çalışmaları kapsamında Şuayipli Mahallesi’nde; mahalle merkezinden başlanarak tüm yeşil alan, park ve bahçelerde bakım onarım, çim biçme, çevre temizliği, ulv ilaçlama ve dezenfeksiyon, asfalt yama ve kilit taş onarımı, çim ot biçme, yol bakım-onarım ve genel sağlık taraması çalışmaları gerçekleştirildi.

Sohbet Toplantısına Tüm Mahalle Sakinleri Davetliydi

Çalışmalar öncesinde Şuayipli Mahallesi camii avlusunda düzenlenen ve Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı’nın da katıldığı sohbet toplantısına tüm mahalle sakinleri davetliydi. Şile Belediyesi ekipleri tarafından gerekli çalışmalar yapılırken, Şuayipli Mahallesi sakinleri ile Şuayipli Mahallesi camii’nde düzenlenen sohbet toplantısında bir araya gelen Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı, mahalle sakinleriyle karşılıklı fikir alışverişinde bulunarak, istek, talep ve önerilerini dinledi. Belediye Başkanı İlhan Ocaklı, Şuayipli Mahallesi’nde bulunduğu sırada ayrıca Şuayipli Şile Bezi Kırsal Kadın Kooperatifi üretim atölyesinde, ilgili proje kapsamında eğitim verilerek, üretim faaliyetine katılan ve ekonomik kazanç elde etme imkânına kavuşan yöre kadınlarını ziyaret etti ve çalışmalarla ilgili bilgi aldı.

Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı: “Şile İçin Hizmet Üretmekten Mutluluk Duyuyoruz.”

Şile Belediyesi sonbahar çalışmaları hakkında vatandaşlara bilgi veren Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı, “Bugün Şuayipli’deyiz. Şile Belediyesi olarak yaz sezonunda başladığımız adım adım yerinde hizmet çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Tüm birimlerimizin ortak koordinasyonunda ilerleyen bu çalışmada sizlerle bir araya gelmekten ve mahallemiz için hizmet üretmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Her şey sizin için, her şey Şile için…” dedi.

Çalışmalarımız ilçemizdeki tüm mahallemizde devam edecek.