Şile Belediye Başkanı Ocaklı;’’Gönüllerde Buluşmaya Gayret Ediyoruz’’

551

“Paylaşmak Güzeldir” Sosyal Belediyecilik anlayışı kapsamında Sosyal yardımlarda halk sağlığını ön planda tutan Şile Belediyesi, 2021 yılı içinde ihtiyaç sahibi ve pandemi nedeniyle karantinada olan vatandaşlara dağıtılmak üzere hazırladığı gıda kolileri teknik ve hijyenik koşullar açısından ve Koronavirüs (COVID-19) salgın önlemlerine uygun bir şekilde incelendikten sonra, temel ihtiyaç malzemelerini ihtiyaç sahibi olduğu belirlenen veya karantina sürecinde olan vatandaşların adreslerine teslim ediyorlar.

Belediye Başkan İlhan Ocaklı: “Gönüllerde Buluşmaya Gayret Ediyoruz”

Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı “Mübarek Ramazan Ayı içerisindeyiz. Her ne kadar bir arada olduğumuz, gönül sofralarında buluştuğumuz Ramazanları özlüyor olsak da, gönüllerde buluşmaya gayret ediyoruz” dedi.

Gıda kolilerini ihtiyaç sahibi vatandaşlara ulaştırdıklarını söyleyen Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı sözlerine şöyle devam etti.“Mübarek Ramazan Ayı içerisindeyiz. Her ne kadar bir arada olduğumuz, gönül sofralarında buluştuğumuz Ramazanları özlüyor olsak da, gönüllerde buluşmaya gayret ediyoruz. Tespitlerini yaptığımız ihtiyaç sahibi hemşerilerimizin yanı sıra, özellikle devam eden küresel salgın süreci sebebiyle evlerinde bulunmak durumunda kalan, ekonomik zorluk yaşayan hemşerilerimizi de tespit ederek gıda kolilerimizi kapı kapı ulaştırmaya çalışıyoruz.” ifadelerini kullandı.