Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı , Can Tabakoğlu’ndan görevi devraldı

0
94

Şile Belediye Başkanlığı’na seçilen İlhan Ocaklı, eski belediye başkanı Can Tabakoğlu’ndan başkanlık görevini devraldı. Törende konuşan Başkan Ocaklı, “Çok büyük bir üstünlükle kazandık’’dedi.

31 Mart mahalli idareler seçiminde sandıktan çıkan sonuca göre Şile Belediye Başkanlığı’na İlhan Ocaklı seçildi. Başkan Ocaklı, düzenlenen tören ile bir önceki dönemin Şile Belediye Başkanı Can Tabakoğlu’ndan görevi devraldı. Belediye binasında gerçekleştirilen törene Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı , bir önceki Şile Belediye Başkanı Can Tabakoğlu, ve çok sayıda kişi katıldı. Başkan Ocaklı, belediye binası önünde kendisini bekleyenler tarafından coşkuyla karşılandı. Daha sonra Başkanlık odasına  geçen Başkan Ocaklı ile Tabakoğlu, burada konuşmalarını gerçekleştirdiler.

Başkan İlhan Ocaklı’ya görevi huzur içinde devrettiğini ifade eden Can Tabakoğlu; “Cenab-ı Hak 15 yıl Şile halkına hizmet yapmayı nasip eyledi. AK Parti’li bir belediye başkanımıza makamı teslim etmeyi Cenab-ı Hak nasip eyledi. En büyük güzelliklerden birisi de bu. Onun için mutluyuz. Gönül huzuru içerisinde İlhan Ocaklı Başkana görevi teslim ediyoruz bugün. Gece gündüz çalışan bir ekip ruhuyla geldik. Yoksa 15 yılda bu kadar onlarca eseri bir araya getirmek gerçek anlamda zordu. Tüm arkadaşlarımızdan helallik diliyoruz, haklarınızı helal edin” diye konuştu.

Eski başkan Can Tabakoğlu’ndan sonra konuşmasını yapan Başkan İlhan Ocaklı konuşmasında “Öncelikle bu mukaddes vazifeyi bizlere nasip eden Rabbime hamd ediyorum. Bu görevi bize layık gören, güvenen, sayın Cumhurbaşkanıma çok teşekkür ediyorum. Kıymetli başkanımıza çok teşekkür ediyorum. Şile’ye 15 yıl boyunca Ak Parti Belediyeciliğini hizmet yolunda bayrağını en üst noktalara taşıyan çok kıymetli belediye Başkanımız Can Tabakoğlu’na bu süre zarfında vermiş olduğu hizmetlerden dolayı çok teşekkür ediyorum.Bizlerde almış olduğumuz bu emaneti hizmet noktasında ,daha güzel işler yapma noktasında elimizden geleni yapacağız.

Teşkilatımız olarak, belediyemiz olarak, eski kadrolar, yeni kadrolar hep birlikte bu zaferi kazandık.Geçmiş dönemde meclis üyeliği yapmış arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.Yeni seçilen arkadaşlarıma da başarılar diliyorum dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here