Sancaktepe Belediyesi’nden Sağlık Çalışanlarına Jest

98

Sancaktepe Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü’nde görev yapan kurs hocaları ve kursiyerler, insanlarımızın sağlığı için gecesini gündüzüne katan sağlık çalışanlarına teşekkür etmek amacıyla kendi elleriyle hazırladıkları el emeği göz nuru  yemekleri Sancaktepe Şehit.Prof.Dr.İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde görev yapan sağlık personellerine ikram etti.

Sancaktepe Belediye Başkanı Şeyma Döğücü muhtarlar ile toplanı halinde olduğu için, telekonferans yolu ile Belediye Başkan Yardımcısı Yüksel Çelik ve Başhekim Doç. Dr. Nurettin YİYİT  ile yaptığı görüşmede gece gündüz demeden büyük bir özveri ile çalışan sağlık çalışanlarına minnet duygularını ifade ederek  “Belediyemizin Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü, salgınla mücadelede destan yazan sağlık ordumuza, el emeği göz nuru ürünler hazırlamışlar. İçine de bolca sevgi, saygı ve minnet koymuşlar. Hislerimize tercüman oldular, hepsine teşekkür ediyorum .Ayrıca Geçirdiğimiz bu zorlu dönemde, gece-gündüz demeden büyük bir özveri ile hizmet eden değerli sağlık çalışanlarımıza sonsuz teşekkür ediyor, aileleri ve sevdikleri ile  mutlu ve sağlıklı bir yaşam diliyorum hepsine minnettarız Hep Birlikte başaracağız” şeklinde konuştu.

Sancaktepe Şehit.Prof.Dr.İlhan Varank Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Nurettin YİYİT ise gönülden vermiş olduğu destekleri her zaman kendilerine hissettiren Sancaktepe Belediye Başkanı Av.Şeyma Döğücü ve ekibine teşekkürlerini sunarak “ Sayın Başkanımıza sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum Şu anda toplantıda olmasından ötürü yanımızda olmasa da gönlünüzün her zaman bizimle olduğunu biliyoruz.Gönderilen yemekler kadar içinde yazılan mesajlarda muhteşem.Şu anda gönderilen yemekleri hem burada hem de sahada büyük bir özveri ile çalışan personelimize göndereceğiz.Bu jest bizim için ekstra bir moral oldu bu sebeple her daim gönülden desteğinizi bize hissettirdiğiniz için teşekkürlerimi sunuyorum” şeklinde konuştu.