Sancaktepe Belediyesi Basın Danışmanı Mehmet Ergün’ün oğlu dünya evine girdi

164

Sancaktepe Belediyesi Basın Danışmanı Mehmet Ergün’ün oğlu Okan Bahadır Ergün, nişanlısı ile Küçüksu Kasrı’nda muhteşem bir düğünle dünya evine girdi.

Sancaktepe Belediyesi Basın Danışmanı Mehmet Ergün’ün oğlu Okan Bahadır Ergün, Pazar akşamı nişanlısı Aslıhan Ezber ile dünya evine girdi. Beykoz’daki Küçüksu Kasrı’nda düzenlenen düğüne Sancaktepe Belediye Başkanı Şeyma Döğücü, Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen,Türkiye Futbol Federasyonu Başkan vekili Ali Düşmez , Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi ve Sancaktepe Belediye Eski Başkanı İsmail Erdem, Galatasaray Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Yusuf Günay,  Üsküdar Belediyesi Eski Başkanı Mustafa Kara ile çok sayıda davetli katıldı. Çiftin nikâhını Başkan Şeyma Döğücü kıydı. Başkan Döğücü düğünde yaptığı konuşmada çifte bir ömür boyu mutluluk diledi. Atılan imzaların ardından Coşkun Sabah, katılımcılara müzik ziyafeti sundu.

Mehmet Ergün;bu mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayan tüm dostlarıma çok teşekkür ederim.Bir tane oğlum var ,ona en güzel bir şekilde düğün merasimi yapmaya çalıştım.Siz dostlarımın katılımı bizleri ziyadesiyle memnun etmiştir.Siyasetten,spora,tiyatrodan,sanatçılara ve basın mensuplarına kadar katılan tüm dostlarıma teşekkür ederim dedi.