Şahin: Sahte İstifalara İnat Büyüyoruz

746

Sungurlu MHP ilçe teşkilatına 280 kişi katılım göstererek Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin yanında olduklarını bildirdi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Çorum-Sungurlu İlçe Teşkilatına 280 yeni üye kaydı yapıldı. Üye kayıtları hakkında konuşan Sungurlu İlçe Başkanı Yasin Şahin, görevi devraldıkları günden bu yana üye sayısının 850’e ulaştığını söyledi. Şahin; “Biz de genel başkanımız gibi diyoruz ki; ‘MHP’nin kapısı herkese açık. Gelen girer. Giden çıkar gider’ kimseyi bu hareketin içerisinde zorla tutmayız. Geleni de her türlü kucaklarız” Başımızın üstünde yeri olur MHP’ye ve Ülkücü harekete bu milletin çok ihtiyacı var” dedi.

Şahin konuşmasında, “ülkemiz maalesef şer güçlerin ateş çemberi içerisinde sıkıştırılmak istenmektedir. Milletimizin bu fitneden başarı ile çıkması için Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanımız, Türk dünyasının Bilge Lideri Sayın Dr.Devlet Bahçeli’ye ve Ülkücülere her zamankinden daha fazla ihtiyacı hasıl olduğu bu süreçte, Genel başkanımız Sayın Dr.Devlet Bahçeli’nin Devlet adamlığı bizlerin göğsünü kabartmakda. Kendisi ile gurur duymaktayız” dedi.

MHP’ye katılımın yoğun biçimde devam ettiğini belirten Şahin konuşmasını şöyle sürdürdü:

Partimize katılımların günden güne artış gösterdiği şu günlerde çakma istifa haberleri ile Partimize yönelik algı operasyonu taşeronluğuna soyunan ipsiz sapsız basın müsvetteleri ve yularlarını elinde tutan şeytanın uşakları Milliyetçi Hareketin yiğit Lideri ve biz ülkücüleri her zaman, her şartta karşısında bulacaktır . ‘Önce Ülkem ve Milletim Sonra Partim’ diyen koca yürekli Liderimiz Devlet Bahçeli’nin etrafında asılsız istifa haberleri ile maymunluk yapan şeref eksikliği yaşayan satılık kalemlere inat her geçen gün büyümeye devam edeceğiz.”

Kaynak: http://www.biyiksizlar.co/mhp-haberleri/sahin-sahte-istifalara-inat-buyuyoruz-h19798.html