ŞADER FUTBOL ŞÖLENİ BİRBİRİNDEN ÇEKİŞMELİ MAÇLARLA DEVAM ETTİ

833

ŞADER Şile Ağva Civar Köyleri  Dostluk turnuvasının 2. Haftasında birbirinden çekişmeli ve bir o kadarda centilmence oynandı.Son şampiyon Denizli Köyü yine önüne geleni yeniyor ve bu turnuvanın da favorisi biziz diyorlar.

Maçları izlemeye Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı ,Şile AK Parti İlçe Başkanı Erdoğan Akgül,Şile Belediyesi Meclis Üyeleri Yalçın Kurnaz,Şefik Ateş ,ŞADER eski başkanları,yöneticiler ve çok sayıda taraftarlar geldi.

Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı ;Kardeşlik, Dostluk ve Birliktelik. Tüm Şile’yi birbirleriyle buluşturan ŞADER Dostluk Turnuvası’na katılan tüm takımlarımıza başarılar dilerim.Turnuvayı düzenleyen ve hemşehrilerimizi bir araya getiren ŞADER Başkanı Süleyman Hilmi Eren ve yönetimini tebrik ederim.Turnuvaya emeği geçenlere teşekkür ederim.dedi.

Ben böyle organizasyonları önemsiyorum.Kendimde yıllarca futbol oynadım,futbol tüm insanları kaynaştıran bir oyundur.İnşallah bu organizasyonların devamı gelir. ŞADER e tekrar teşekkür ediyorum dedi.

Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı tüm maçları izlemeye gelen tüm hemşehrileri ve futbolcularla  tek tek tokalaştı ve başarılar diledi. Gökmaslı- Hacıköy maçının başlama vuruşunu yaptı.

ŞADER yönetimi ve komite işi sıkı tutuyor.Maçlarda ambulans hazır bulunuyor.Sakatlıklara hemen müdahale ediliyor.Hakemler federasyondan geliyor ve maçlarda sorun olmuyor.köy takım yöneticileri de hem futbolcularına hemde taraftarlarına sahip çıkıyorlar.Böylede olunca ortaya seyri güzel maçlar çıkıyor.Son şampiyon Denizli Köyü yine bu turnuvanın da favorisi.Çok güzel bir ekip oluşmuş,hepsi futbolu bilen ve iyi bir arkadaşlık gurubu oluşturmuşlar.Taraftarlarının da desteği ile coştukça coşuyorlar.iki maçlarını da farklı kazandılar.

Bu haftada bir birinden çekişmeli ve zevkli 8 maç oynandı.Dostluk turnuvası tadında geçen maçlarda alınan sonuçlar

AKÇAKESE 7 GÖKSU 3

ŞUAYİPLİ 0 DENİZLİ 11

İSAKÖY 2 SEVİŞLİ 0

İHSANOĞLU 3 ÇATAKLI 2

HACIKÖY 7 GÖKMASLI 1

B.BUCAKLI 2 KOLTUKÖY 3

YAĞCILAR 3 SOĞULLAR 3

KURFALLI 0 PINARLI 8