ŞADER FUTBOL ŞÖLENİ 3. HAFTASINDA ÇEKİŞMELİ MAÇLARA SAHNE OLDU

884

Şader  Şile Ağva Civar Köyleri dostluk turnuvasının  3. Haftasında bir birinden çekişmeli ve zevkli 8 karşılaşma oynandı.

Erken final diye tabir edilen ve merakla beklenen geçen sezonun Şampiyonu Denizlispor ile turnuvanın yeni ve iddialı takımı Yeniköy arasında oynandı.Halı sahalarda ender görülebilecek güzellikte ,futbol zevki yüksek kora kor bir maç izlettiler.Sahada futbol adına her şey vardı.İki takım futbolcuları da tatlı sert ve centilmence karşılaşmayı bitirdiler.Çekişmeli geçen maçı geçen  sezonun ŞAMPİYONU Denizlispor 3-1 kazanarak adeta rakip tanımıyorum dedi.Maç sonrasında her iki takımın futbolcuları bir birlerini tebrik ettiler.

 

 

Yağcılar 2 Hacıköy 4

Yağcılar ile Hacıköy arasında oynanan maçta Hacıköy eksik kalmasına rağmen karşılaşmayı 4-2 kazanmasını bildi.

 

 

Kurfallı 2-B.Bucaklı 1

Geçen haftanın mağlup iki takımı arasında oynan maçta Kurfallı B:Bucaklıyı çekişmeli ve bir o kadar zevkli maçta 2-1 yenmesini bildi.

Hacıllı 4 – Gökmaslı 4

Hacıllı ve Gökmaslı arasında oynanan maçta futbol adına herşey vardı.Bie Gökmaslı öne geçti ,bir Hacıllı öne geçti.Hacıllı son dakikaya 4-3 önde girdi.Gökmaslı maçı bırakmadı ve son saniyede bulduğu golle beraberliği buldu.golden sonra maç bitti.

Ubeyli 2 Koltuköy 1

Grubun iki iddialı takımı arasındaki maçta Ubeyli rakibini 2-1 yenmeyi başardı.

İsaköy 2 – Akçakese 2

Grubun ilk maçlarını galibiyetle kapatan iki takımı arasındaki maçta Akçakese son dakikada bulduğu golle maçı berabere bitirmesini bildi.Çok çekişmeli ve seyir zevki yüksek maçta taraflar puanları paylaştılar.

İhsanoğlu 6- Şuayipli 1

İhsanoğlu rahat bir maç kazandı.Şuayipli li futbolcular son dakikaya kadar mücadeleyi bırakmadılar.İhsanoğlunun tecrübeli ayakları maçı almasını bildiler.

B.Aşağıköy 5 – Göksu 2

Gurubun iki iddilaı takımındaki maçta B.Aşağıköy Göksu köyünü rahat bir futbolla yenmesini bildi.

Yeniköy 1 – Denizli 3

Herkesin merakla beklediği ve taraftar rekoru kırılan maçta iki sezonun şampiyonu Denzili köyü  turnuvanın diğer favori takımı Yeniköy’ü güzel bir futbolla 3-1 yenmesini bildi.Saha içinde futbol adına her şey vardı.Futbolcular kıyasıya ve dostça mücadele ettiler. Ben her iki takımın futbolcularını da tebrik ediyorum. Keşke maç bitiminde o olaylar olmasaydı.