SAADETLİ SEVİM CÜBBELİ’YE CEVAP VERDİ

472
Saadet Partisi İstanbul İl Başkanı Dr. Abdullah Sevim, Cübbeli Ahmet Hoca’nın, geçtiğimiz günlerde Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu ile ilgili yaptığı açıklamalara cevap verdi.

Saadet Partisi İstanbul İl Başkanı Dr. Abdullah Sevim, kamuoyunda Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü’nün, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu ile ilgili açıklamalarına cevap verdi. “Cübbeli kardeşim bilmiyor mu bizim yolda başımıza gelen bütün badirelere rağmen, nasıl tavizsiz davrandığımızı?” diye soran Sevim, sosyal medyadan yayınladığı mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Geçtiğimiz günlerde Sayın Ahmet Mahmut Ünlü’nün Genel Başkanımız, Bilge Başkan Sayın Temel Karamollaoğlu ile ilgili açıklamalarını üzüntüyle takip ettim.
Bu noktada ben merak ediyorum:

Cübbeli kardeşim bilmiyor mu bizim ne amaçla yola çıktığımızı?

Cübbeli kardeşim bilmiyor mu bizim nereye varmak istediğimizi?

Cübbeli kardeşim bilmiyor mu bizim yolda başımıza gelen bütün badirelere rağmen, nasıl tavizsiz davrandığımızı?
Cübbeli kardeşim bilmiyor mu bu tarz çıkışlarının dahil olduğu, bizim de sevdiğimiz ve saygı duyduğumuz, İsmailağa Camiasını da üzdüğünü ve yaraladığını?
Ben buradan Cübbeli Ahmet Hoca’ya açık davette bulunmak istiyorum. Buyurun gelin, İl Başkanlığımızda bir kahve içelim. Aklınıza yatmayan ne varsa sorun söyleyelim.”