Saadet’li Gürlü: Nöbetçi Eczacılar Güvende Değil

539

Saadet Partisi Üsküdar İlçe Başkanı Muhammet Gürlü, nöbetçi eczanelerde geceleri çalışan eczacıların ciddi bir güvenlik problemi olduğunu söyledi.

Saadet Partisi Üsküdar İlçe Başkanlığı, 14 Mayıs Eczacılık Haftası’nda, Üsküdar’daki eczacıları unutmadı. Teşkilat, İlçe Başkanı Muhammet Gürlü’nün de katıldığı çalışmada eczaneleri ziyaret ederek, eczacıların haftalarını kutladı.

Çalışmalara dair açıklamalarda bulunan Saadet Partisi Üsküdar İlçe Başkanı Muhammet Gürlü, toplumun her kesiminden insanla iyi ilişkiler içerisinde olduklarını ifade ederek, “Bugün de, Eczacılık haftası sebebiyle istedik ki eczacılarımızın yanında olalım. Günlerini kutlayalım, dost sohbetlerine ortak olalım” şeklinde konuştu.

Nöbetçi Eczanelerde Güvenlik Problemi Var

Eczacıların bir çok problemi olduğuna da vurgu yapan Gürlü, “Tabii her problem önemli ve her problem çözüme muhtaç. Ancak ben burada bir noktaya vurgu yapmak istiyorum. Nöbetçi eczanelerimizde geceleri çalışan eczacıların ciddi bir güvenlik problemi olduğunu biliyorum. Bizlerin sağlığı için kendilerinden fedakarlık yapan bu kardeşlerimizin sıkıntılarının bir an önce çözülmesini umuyorum” diye konuştu.