Royal Group, İki Mega Projesiyle Dünya Arenasında Yarışıyor!

615

Her projesinin merkezine ‘insan mutluluğunu’ koyan ve ‘önce insan’ diyerek yola çıkan Türkiye’nin lider inşaat markalarından Royal Group, dünyanın en prestijli emlak ödülleri olan International Property Awards’da (Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri) Türkiye’yi temsil edecek!

Royal Group 7 farklı kategoride yarışıyor

Dünya’da İnşaatın Oscarları olarak nitelendirilen ve sektörün en saygın ödülleri arasında gösterilen Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri ( International Property Awards) 22. kez sahipleriyle buluşacak. Sadece en iyilerin yarıştığı ve uluslararası arenada büyük yankı bulan törenlerin bu seneki adresi İngiltere olacak. Türkiye’yi 2 dev projesiyle temsil eden Royal Group, Sky Blue Rezidance ve Royal Garden Kartal ile;

  • Yüksek katlı konut projesi
  • Konut mimarisi
  • Yüksek katlı konut mimarisi
  • Konut iç mekan tasarımı ve satış ofisi, örnek daire
  • Peyzaj mimarisi
  • Gayrimenkul geliştirme
  • Mimari tasarım
  • İç mekan tasarımı ile toplamda 7 farklı kategoride yarışacak.

80 kişilik profesyonel bir heyetten oluşan uluslararası jüride; Caithness Lordu, Liverpool Lordu, Google İngiltere’den James Bacon, İngiliz Uluslararası Gayrimenkul Uzmanları Federasyonu Başkanı Peter Bolton King ve İngiltere Parlamentosunun lordları gibi saygın isimler yer alıyor. Jürinin titiz ve keskin kriterlere dayanarak incelediği projelerde bu senenin en önemli kıstasları; mükemmel mimari ve çevresel performansı hedefleyen binaların inşası veya yenilenmesi olarak belirlendi.

‘Denenmemişi denemek’ mottosuyla yola çıkan ve bir evden çok bir yaşam biçimi vadeden Royal Group, yüksek mimari anlayışı ve çevre dostu yeni nesil teknolojileriyle çağdaş mimariye önemli yatırımlar yapıyor. Bu özelliklerinin yanı sıra özel mimari, ferah yaşam alanları ve işlevsel tasarım gibi avantajlarıyla da birçok dünya devini geride bırakarak yarışmadaki yerini alıyor.

“Yarışmadan ödülle döneceğimize inanıyoruz”

Royal Group Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Çehreli, “Öncelikle böyle prestijli bir gecede ülkemizi temsil ediyor olmak gurur verici. Royal Group olarak, Royal Garden Kartal ve Sky Blue Rezidance projeleriyle tam 7 ayrı kategoride yarışıyoruz. Geçtiğimiz yıl 103 ülkenin katılımıyla gerçekleşen ve toplamda 10 Milyar TL değerinde projenin dahil olduğu gecenin küresel medyadaki değeri ise 100 milyon sterlini aşıyor. Bu bizler için uluslararası çapta önemli bir tanıtım imkanı demek. Dünyanın lokomotif sektörlerinden gayrimenkul alanında yaşanan bu atakları hem firmamız hem de ülkemiz için getirileri olan artılar olarak görüyoruz. Geceyle ilgili tek temennimiz ise ödülü ülkemize getirmek” dedi.

Hayallerden ilham alarak yeni yaşam alanlarının temelini atan Royal Group’un iki mega projesiyle yer alacağı yarışma, Ekim ayında sonuçlanacak ve ödüller İngiltere Kraliyet Ailesi tarafından kazananlara takdim edilecek.

www.royalgroup.com.tr