Ramazan Dolu Dolu Geçiyor

536

Ümraniye Belediyesinin, Ramazan Etkinlik Alanı’nda düzenlediği programlar tüm hızıyla devam ediyor. Başkan Hasan Can, Ramazan Etkinlik Alanı’na gelerek vatandaşlarla buluştu.

Ümraniye Belediyesi Ramazan Etkinlikleri 7 Haziran Çarşamba akşamı; çocuklar için yapılan etkinlikler kapsamında Allah’ı Arayan Çocuk Hayy Bin Yakzan animasyon filmi ve Volkan Abi ile Eğitici Şarkılar interaktif etkinliği ile devam etti. Etkinliğe katılan çocuklar; illüzyon, kukla, stand up gösterileri, yarışmalar ve eğitici interaktif etkinliklerle neşeli dakikalar yaşadılar.

Ramazan etkinlikleri iftardan sonra da Ramazan’ın her akşamı gerçekleştirilen Mukâbele ile devam etti. Ayrıca etkinlik alanındaki Gençlik Meclisi Standında düzenlenen Fasıl Zaman’ı programına konuk olan Sanatçı Necip Fazıl Karadağ’ın eserleri de Ümraniyelilerin yoğun ilgisiyle karşılandı.

Ramazan Etkinlik Alanı’nda bulunan hemşehri derneklerinin çadırlarını ziyaret eden Başkan Hasan Can ve Kaymakam Suat Dervişoğlu vatandaşlarla sohbet etti. Ziyaretlerde Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları da bulundu.