PARTİLERİN İSTANBUL 1. BÖLGE ADAY LİSTESİ

0
106

24 Haziran seçimleri için partiler milletvekili aday listelerini Yüksek Seçim Kuruluna teslim ettiler .İşte partilerin İstanbul 1.Bölge milletvekili aday listeleri.

AK PARTİ İSTANBUL 1.BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI:

1 – BERAT ALBAYRAK
2 – NURETTİN CANİKLİ
3 – MUSTAFA ATAŞ
4 – EROL KAYA
5 – VEDAT DEMİRÖZ
6 – RAVZA KAVAKCI KAN
7 – OSMAN BOYRAZ
8 – İSMET UÇMA
9 – MİHRİMAH BELMA SATIR
10 – AHMET BERAT ÇONKAR
11 – HULUSİ ŞENTÜRK
12 – MÜŞERREF PERVİN TUBA DURGUT
13 – EYÜP ÖZSOY
14 – SERKAN BAYRAM
15 – FATİH SÜLEYMAN DENİZOLGUN
16 – ŞEYMA DÖĞÜCÜ
17 – AZMİ EKİNCİ
18 – HURŞİT YILDIRIM
19 – ALİ SEVİNÇ
20 – TUĞBA ERCAN
21 – SABRİ BALAMAN
22 – ESMA ERSİN
23 – MUSTAFA MİCAN
24 – AHMET ÖZDİNÇ
25 – İBRAHİM İLCİ
26 – SEMANUR KOÇAL
27 – RAMAZAN ÖZKÜRKÇÜ
28 – FİDAN ERDOĞAN AVŞAR
29 – FEYZULLAH TUNA
30 – FUAT KİNSİZ
31 – AHMET AYHAN KAYAOĞLU
32 – SİNEM DEMİR
33 – MUHAMMET ALİ KUMRU
34 – LEVENT COŞKUN ERKEKOĞLU
35 – OKTAY TAN

CHP İSTANBUL 1. BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI
1 – İBRAHİM ÖZDEN KABOĞLU

2 – MEHMET AKİF HAMZAÇEBİ
3 – GAMZE AKKUŞ İLGEZDİ
4 – ONURSAL ADIGÜZEL
5 – FETHİ AÇIKEL
6 – GÜRSEL TEKİN
7 – İLHAN KESİCİ
8 – OĞUZ KAAN SALICI
9 – MAHMUT TANAL
10 – SALİHA SERA KADIGİL SÜTLÜ
11 – HÜSEYİN EMRE BAĞCE
12 – MUSTAFA OKTAY AKSU
13 – HASAN UZUNYAYLA
14 – MUSTAFA ÖZTAŞKIN
15 – TAHSİN USTA
16 – HÜSEYİN SAĞ
17 – BERİL ÖNER
18 – YÜKSEL TAŞKIN
19 – HASAN BASRİ ÖZBEK
20 – DENİZ DOĞAN GÜNAY
21 – ERTAN AKSOY
22 – NURAY ÇEPNİ
23 – DUYGU ÇELİK
24 – ARZU ÖZALP
25 – PINAR UZUN
26 – TUBA TORUN
27 – ALİ RIZA YILDIRIM
28 – YÜCEL OTO
29 – MURAT CİRAV
30 – MELİS TİMUR
31 – EMRE AKKUŞ
32 – ÇETİN DÜZCE
33 – AYLİN SARITAŞ
34 – GAZİ KARAKURT
35 – TİMUÇİN GÜLTEKİN

İYİ PARTİ İSTANBUL 1. BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI
1 – HAYRETTİN NUHOĞLU

2 – AHMET ÇELİK
3 – YAVUZ AĞIRALİOĞLU
4 – MERAL ALEMDAR
5 – YÜCEL COŞKUN
6 – ONUR AYDIN
7 – MUSTAFA VEYSEL GÜLDOĞAN
8 – EMİNE KÜÇÜKALİ
9 – ADİL ERKOÇ
10 – ARİF TEVETOĞLU
11 – DURSUN ÇOLAK
12 – SULTAN NESLİHAN SEVEN
13 – OĞUZ SARUL
14 – MİTHAT BORA BULUT
15 – NAZLI ASPAY CEBECİ
16 – OKTAY ERÇAKAR
17 – ŞENTÜRK DEMİRAL
18 – FUAT ONBAŞILI
19 – KUBİLAY PEYİK
20 – HİLAL TUNCER
21 – UFUK ÜNAL
22 – SAYGIN ÖZYILDIRIM
23 – MEHMET ALİ ÖZDEMİR
24 – SEVGİ ŞAHİN
25 – BARIŞ TAVLAŞOĞLU
26 – TUBA ALAYLI
27 – AYSEL KIRALİ
28 – YELDA GARGUN
29 – MURAT AĞIREL
30 – ONUR HANLIOĞLU
31 – ÖNDER FARUK PARMAK
32 – BÜLENT ASLAN
33 – YÜKSEL KARAÇAM
34 – YÜKSEL BAT
35 – CANER YILMAZ

MHP İSTANBUL 1. BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI
1    EDİP SEMİH YALÇIN

2    İZZET ULVİ YÖNTER
3    MEHMET BÜLENT KARATAŞ
4    NEVZAT ÜNLÜTÜRK
5    GÜLBEYHAN SAYLAĞ
6    HATİCE AKKAYA
7    AHMET TURAN HOCAOĞLU
8    MEHMET FATİH ÖZDEMİR
9    ABDULAZİZ AYDOĞDU
10    ZEKİ YUSUFOĞLU
11    MÜCAHİT GÜNGÖR
12    KAMİL AYIRIM
13    MURAT ŞAHİN
14    CİHAN TUFAN
15    MUSTAFA AKGÜN
16    ÖMER FARUK GÜNGÖR
17    YUNUS EMRE DURMUŞ
18    ALİ YILMAZ
19    FATİH KAYA
20    ŞÜKRÜ ŞİMŞEK
21    HAKAN ARIKAYA
22    İSMAİL BÜYÜKKAYIKÇI
23    SALİH BALAK
24    HAKAN YILMAZ
25    KADİR CAN KARATAŞ
26    HAKAN YALÇIN
27    FATİH DEĞİRMENCİ
28    TARIK TOPÇUOĞLU
29    YILMAZ TİRYAKİ
30    ŞAHİN GÜRZ
31    CEM ÖZKAVCI
32    YUSUF ÇİFTÇİ
33    HASAN DEMİR
34    NURETTİN TURAN
35    CÜNEYT ILGİN

SAADET PARTİSİ İSTANBUL 1. BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

STANBUL-1 1 ABDULLAH SEVİM EĞİTİMCİ
İSTANBUL-1 2 YILMAZ BAYAT MÜHENDİS
İSTANBUL-1 3 DİCLE ŞİT EV HANIMI
İSTANBUL-1 4 AHMET TÜRKCAN YÖNETİCİ
İSTANBUL-1 5 MEHMET ALİ ÖZGÜR  
İSTANBUL-1 6 PAKİZE YÜZBAŞIOĞLU İŞLETMECİ
İSTANBUL-1 7 MEHMET FATİH AKDAĞOĞLU İNŞAAT TEKNİKERİ
İSTANBUL-1 8 ABDULHALİM MEŞE YÖNETİCİ
İSTANBUL-1 9 CEM KAYA KARATÜN AVUKAT
İSTANBUL-1 10 ALEV SEZEN AVUKAT
İSTANBUL-1 11 ADEM BOZ LOJİSTİK
İSTANBUL-1 12 FEHİM HAVA TÜCCAR
İSTANBUL-1 13 YUSUF YÜKSEL TÜCCAR
İSTANBUL-1 14 ŞEREF KAÇMAZ İŞLETMECİ
İSTANBUL-1 15 RESUL KILIÇ ESNAF
İSTANBUL-1 16 ABDÜLKADİR ARSLAN TÜCCAR
İSTANBUL-1 17 AHMET BARAN  
İSTANBUL-1 18 AYSUN BAYRAKTAR EV HANIMI
İSTANBUL-1 19 RECEP KARAKOÇ İŞLETMECİ
İSTANBUL-1 20 FAHRETTİN COŞKUN  
İSTANBUL-1 21 FESİH TAYBAR  
İSTANBUL-1 22 MUSTAFA KOCABEY AVUKAT
İSTANBUL-1 23 TURGUT DANACI ESNAF
İSTANBUL-1 24 ALİ KEMAL DERİN  
İSTANBUL-1 25 GONCA NUR ASLAN EV HANIMI
İSTANBUL-1 26 MUHAMMET DUMAN AVUKAT
İSTANBUL-1 27 MUAMMER KOÇ İLAHİYATÇI
İSTANBUL-1 28 HALİL İBRAHİM SERBEST  
İSTANBUL-1 29 NAFİYE SAÇI ÖĞRENCİ
İSTANBUL-1 30 ERDOĞAN USLU TÜCCAR
İSTANBUL-1 31 MURAT ÇEKER  
İSTANBUL-1 32 SELAHATTİN ASLAN  
İSTANBUL-1 33 HAKAN AKTAŞ İKTİSATÇI

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here