Okan Çabalar Şile’de Işıklı Öğrencileri Kahkahaya Boğdu

265

BKM Mutfak’ın yetenekli oyuncusu ve komedi yapımlarının sevilen ismi Okan Çabalar, ‘Işık’lı Etkinlikler’ kapsamında Işık Üniversitesi Şile Kampüsü’nde sahne aldı.

Işıklı öğrencilerin tıklım tıklım doldurduğu oditoryumda tek kişilik gösterisini sergileyen Çabalar, esprileriyle izleyicileri kırdı geçirdi.

Çocukluğundan bugüne tiyatro macerasını ve insan ilişkilerine dair gözlemlerini ince esprilerle sahnede paylaşan Çabalar, taklit ve tiplemeleriyle öğrencileri kahkahaya boğdu.

Öğrencilere keyifli bir akşam yaşatan ve sahnedeki enerjisiyle büyük beğeni toplayan Çabalar, Işık Üniversitesi’nde sahne almaktan mutluluk duyduğunu söyledi.

FMV IŞIK ÜNİVERSİTESİ HAKKINDA:

Eğitim-öğretim hayatına 1996 yılında başlayan Işık Üniversitesi bugün 5 Fakültede 41 programıyla lisans, 2 Yüksekokulda 22 programıyla ön lisans, Sosyal Bilimler ve Fen Bilimleri Enstitülerinde 31 yüksek lisans ve 6 doktora programıyla lisansüstü, Yabancı Diller Okulu ve Sürekli Eğitim Merkezi ile ön lisans, lisans ve lisansüstü öğrencilere eğitim olanağı sağlamaktadır. Feyziye Mektepleri Vakfı’nın 133 yıllık kültürüyle hayat bulan Işık Üniversitesi, günümüz ihtiyaçlarına cevap verebilen modern altyapısı, derslikleri, yurtları, kütüphaneleri, sosyal ve spor tesisleri, sanat galerisi ile 490 bin metrekarelik alan üzerine kurulu Şile Kampüsü ve İstanbul iş dünyasının merkezinde Maslak Kampüsü ile hizmet vermektedir.