OCAKLI’DAN GÖZLEMECİ ESNAFINI MUTLU EDEN TEMEL ATMA TÖRENİ

329

Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı verdiği sözü tutu.Şile Avcıkoru Mahallesinde otoyol alanında kalan gözlemeci esnafının yeni yerlerinin temel atma törenini gerçekleştirildi.

Esnafın ve bölgenin mağduriyetlerinin giderileceği yeni hizmet alanının temel atma törenine Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı, Siyasi Parti İlçe Başkanları, Bölge Muhtarları, STK Temsilcileri, esnaf ve halkın katılımıyla gerçekleştirildi.

Törende konuşan Belediye Başkanı İlhan Ocaklı; ’’Avcıkoru Mahallemizde otoyol alanında kalan gözlemeci esnafımızın yeni yerlerinin bugün burada temelini atıyoruz. Benim de Belediye Başkanı olarak ilk temel atma törenim, hayırlı olsun. Yaklaşık 1000 m2’lik inşa alanının tamamlanmasıyla esnafımızın ve bölgemizin hizmet alanları bittiğinde bölgemizde oluşan ekonomik ve kültürel değerlerimizin arttırmak için gayretli çalışmalarımız devam edecek. Verdiğimiz sözleri yerine getirebildiğimiz de bizler bu mutluluğu hep birlikte burada, hemşehrilerimiz ile birlikte yaşacağız. Şile’ye, Ağva’ya ve tüm bölgemize hizmet etmek için gece gündüz çalışmaya ve hizmet üretmeye devam edeceğiz.’’ dedi.

Kur’an Tilaveti ile, temel atma töreni gerçekleştirilirken, çok sayıda vatandaş bu yapılan hizmetten dolayı Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı’ya mutluluklarını dile getirdiler.