NAİM ER;’’ ÜSKÜDAR AK GÜVERCİNİN KANATLARI ALTINDA’’

251

Demokratik Sol Parti (DSP) Üsküdar Belediye Başkan adayı basına tanıtıldı.Üsküdar Gizli Bahçem Cafe’de gerçekleşen tanıtım buluşmasında DSP Üsküdar Belediye Başkan adayı Naim Er başta olmak üzere, DSP Belediye Meclis Üyesi adayları ve çok sayıda DSP gönüllüleri katıldı.

“Üsküdar kanatlarımızın altında” sloganı ile 31 Mart yerel seçimlere hazırlanan DSP’de Üsküdar İlçe teşkilatına, DSP Genel Başkanı Önder Aksakal’a, Parti Meclisine, İl Başkanı Çiğdem Mercan’a teşekkür ederek konuşmasına başlana Naim Er, konuşmasına şöyle devam etti.

ÜSKÜDAR AK GÜVERCİNİN KANATLARI ALTINDA

“Bizler DSP’ye gönül vermiş, hizmet vermiş insanlar olarak üreten bir kültürden geliyoruz. Yerel yönetim olmadan genel yönetim olmaz diyoruz. Üsküdar’ı doğa ile barışık, daha yaşanılabilir bir ilçe yapmaya kararlıyız. Üsküdar’ın tarihi dokusunu öne çıkartarak turizme elverişli hale getirmek için elimizden gelenin fazlasını yapacağız. 1 Nisan günü sandıklardan DSP çıktığında derneklerimize, belediye kültür merkezlerini kullanabilme özgürlüğü vereceğiz. Gençlerimize ve özellikle kadınlarımıza pozitif ayrımcılık tanıyacağız.

Çocuklarımız ve gençlerimiz başta olmak üzere, toplumun her bireyinde bilimsel merakı ve farkındalığı arttırarak, ülkemizin Bilim ve Teknoloji alanındaki çalışmalaına öncülük edebilecek, katma değeri ileri teknoloji odaklı hizmetler sağlayacağız.  Teknoloji ve İletişim çağında olduğumuz yıllar içerisinde geleceğe ışık tutan,  kendisiyle ve ülkesiyle barışık, değerlerine sahip çıkan bir nesil yetiştirmek için mücadele edeceğiz. Sol’u böldürmemek için çok fedakârlıklar yaptık lakin bizi hiçe sayıp sağ partilere kaydılar. Onlar parti olarak ittifak yaptılar biz de halkla ittifak yapacağız. 1 Nisan sabahı Üsküdar kanatlarımızın altında olacak ve diyeceğiz ki gözün aydın Üsküdar ak güvercin geliyor. Güçlendikçe DSP halkın yüzü gülüyor.” diyerek sözlerini noktaladı.