MYP LİDERİ AHMET REYİZ YILMAZ İSTANBUL’DA DÜĞÜNE KATILDI

1174

Muhafazakar  Yükseliş Partisi Lideri Ahmet Reyiz Yılmaz Genel Başkan Yardımcısı Av Burhanettin Aktürk ‘ün kızının Çavuşbaşı Kasrında yapılan düğününe katıldı.

Muhafazakar Yükseliş Patisi Lideri Ahmet Reyiz Yılmaz düğüne Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Kurdoğlu,Genel Başkan Yardımcısı İsmail Telioğlu ve Gençlik Kolları Başkanı Ali Öztel ile birlikte geldiler.

Düğün merasimine katılan Ahmet Reyiz Yılmaz kapıda Genel Başkan Yardımcısı düğün sahibi Av Burhanettin Aktürk tarafından karşılandı.

Düğüne katılanlarla uzun uzun sohbet eden Ahmet Reyiz Yılmaz nikah merasiminden sonra birde konuşma yaptı.

Ahmet Reyiz Yılmaz;Konuklara hoşgeldiniz dedikten sonra Hz.Süleymanın şöyle bir nasihatı var.Bir erkeğe saltanat,mal,mülk ,krallık tacı babadan oğula geçme vasıtasıyla geçebilir.Fakat bir erkeğe Yüce Rabbimin doğrudan verdiği bir hediye vardır ki oda hayırlı bir eştir.Hayırlı bir eş Yüce Rabbim bir erkeğe araya hiçbir aracı koymadan verdiği kendi hediyesidir.Bende kızımızın damada doğrudan bir hediye olması dileğimle onlara mutluluklar diliyorum dedi.

Muhafazakar Yükseliş Partisi Lideri Ahmet Reyiz Yılmaz’a düğünde yoğun bir ilgi vardı.Reyiz Yılmaz yanına gelenlerle uzun uzun sohbet etti.Kendisi bazı masalara giderek annelerin ellerinden öptü ve kendileriyle sohbet etti.

Takı merasimine katılan Ahmet Reyiz Yılmaz daha sonra düğünden ayrıldı.