MÜLHEİM GALATASARAY YENİ YÖNETİMİNİ SEÇTİ

570

Almanya’daki başarılı Türk kulüplerinden Mülheim Galatasaray  yeni yönetimini seçti. Landesliga’da Türk toplumunu temsil başarıyla eden temsil eden Mülheim Galatasaray takımının uzun süredir maddi ve manevi problemlerle uğraştığı biliniyordu.

Problemlerin çözümü için kongreye gidildi.Kongrede yapılan seçim sonucunda ,özellikle bayanların dikkat çektiği yeni yönetim şu kişilerden  oluşuyor.Gülseren Kaya (Başkan),Orhan Öztürk (ikinci  başkan),Murat Ali Blach,Aysel Akar,Faruk Kulaç ve Ergün Çakmak.

Başkan seçilen Gülseren Kaya teşekkür konuşmasında ;’’bu takımı çok seviyorum.İnşallah takımın başarısı ve problemlerin çözümü  için elimden geleni yapacağım.Allah yardımcımız olsun’’ dedi.

Fahri Başkan Turan İşleyen ise şöyle konuştu ‘’Mülheim Galatasaray futbol takımı olarak çok sıkıntılı ve zor günlerden geçiyoruz,gün birlik ve beraberlik günüdür.Mülheim Galatasaray’ı bitirip yok etmek isteyenlere karşı direnme günüdür.Bu takım 25 senedir Türk insanını sahalarda en iyi şekilde temsil eden bir takım.Bunun için burada yaşayan Türklerin bu takıma sahip çıkmasını sağlamamız gerekiyor.Yeni başkan ve yönetimin bunu başaracağına inancımız tamdır’’ dedi.