MİSİAD İL BAŞKANLIĞI HİZMET BİNASI AÇILIYOR

1107

Memleketçi Sanayici ve İş Adamları Derneği MİSİAD İstanbul İl Başkanlığı Hizmet Binasının açılışını 22 Temmuz’da Sancaktepe’de yapacak.

Türkiye’nin 64 Vilayetinde ve Avrupa’nın 16 ülkesinde oluşumunu tamamlayan MİSİAD İstanbul İl Başkanlığı hizmet binasını da açıyor.

MİSİAD İstanbul İl Başkanlığı açılışı 22 Temmuz’da Sancaktepe’de yapılacak. İstanbul İl Başkanlığı Görevini üstlenen Türkiye’nin tanıdığı sanayici ve İş adamı Erol Çelebi ile İstanbul’da enerjisini yükseltecek olan MİSİAD’ın önemli projeleri de bu merkezden yürütülecek.

Erol Çelebi Başkanlığında İstanbul’da yürütülecek çalışmalar ile Genel Başkan Feridun Öncel’in ve yönetiminin koyduğu büyük ideallerin gerçekleşeceği adreslerden biri olacak olan İl Başkanlık Binası toplumun her kesimine kucak açarak, vatana aşkın, millete sevdanın, devlete saygının varoluş hali olmak için mücadeleye katılıyor.

MİSİAD kurumları ile de önemli mesafe kaydetmiş durumda, Genç MİSİAD, Kadın Girişimciler Platformu, Memleketçi Ticaret Portalı, MİSİAD Akademi, Altın Markalar Birliği, MSK Spor Kulübü, MİSİAD Ekonomi Dergisi, Türk Düşünce Güvenlik ve Strateji Merkezi gibi oluşumları ile de Türk Ekonomisine, Türk Emekçisine destek vermeye devam eden dernek gücünü aldığı Türk İş Adamlarına ve Türk halkına daha yakın olmak için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Türkiye’nin Dünyaya Açılan Milli Gücü olan MİSİAD İstanbul İl Başkanı İş Adamı Erol Çelebi açılışa bu slogana gönül veren tüm vatandaşlarımızı davet ediyor.