MHP 1.BÖLGE SEÇİM STARTINI ÜMRANİYE’DEN VERDİ

0
44

MHP İl Başkanlığı Ümraniye Crowne Plaza Otelde düzenlediği iftar programıyla 1.Bölge Milletvekilleri adayları ve İlçe Başkanlarıyla bir araya gelerek seçim startını verdi.

Programa Genel Başkan Yardımcısı izzet Ulvi Yönter,MYK Üyesi ve Milletvekili adayı Nevzat Ünlütürk,Murat Kotra,Gülbehan Saylağ,İl Başkanı Birol Gür,1.Bölge Başkanı Afşin Birben,2.Bölge Başkanı Ümit Gürbüz,1.Bölge Milletvekili adayları ve 1.Bölge İlçe Başkanları katıldı.

İftar yemeği yendikten sonra toplantı salonuna geçildi.Basına kapalı yapılan toplantıda aldığımız bilgiye göre seçim sürecindeki yapılacak çalışmalar milletvekili adaylarına anlatıldı.İl Başkanı Birol Gür Cumhur İttifakı ile ilgili yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi ve adaylara sahada nasıl çalışacaklarını ve neler anlatacaklarını anlattı.

Genel Başkan Yardımcısı izzet Ulvi Yönter Milliyetçi Haraket Partisinin seçim programı hakkında bilgi verdi. Adaylara hızlı bir şekilde sahaya inmelerini ve İl Başkanlığının vereceği program doğrultusunda sıkmadık el girmedik gönül bırakmamaları gerektiğini anlattı.Ak Parti ile neden ittifak yaptıklarını anlatan Ulvi Yönter şimdi sıra sizlerde sahaya çıkın ve çalışmalarınıza başlayın.Bizler sizlere güveniyoruz.Kalan süre içerisinde gece gündüz demeden partimizin programını anlatın ve vatandaşlarımızın gönlüne giriniz dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here