MEVLÜT ORUÇOĞLU BELEDİYE BAŞKANLIĞI GÖREVİNE BAŞLADI..

305

Bölgemizin tanınmış işadamlarından Oruçoğlu Ailesi’nin önde gelen ismi Mevlüt Oruçoğlu, mazbatasını alarak; 31 Mart yerel seçimlerinde büyük başarıyla kazandığı Çanakkale Geyikli Belediye Başkanlığı görevine başladı.

İstanbul’un Ümraniye, Ömerli ve Şile gibi bölgelerinin tanınmış ailelerinden Oruçoğlu Ailesi’nin önde gelen ismi, rahmetli Davut Oruçoğlu’nun oğlu genç işadamı Mevlüt Oruçoğlu, artık Çanakkale Geyikli Belediye Başkanı. 31 Mart yerel seçimlerinde Ak Parti’den aday gösterildiği Geyikli Belediye Başkanlığı görevini kazanan Mevlüt Oruçoğlu, bugün mazbatasını alarak hizmete başladı. Geyikli Belediyesi önünde düzenlenen törenin ardından eski başkan CHP’li Ercan Yılmaz’dan görevi teslim alan yeni başkan Mevlüt Oruçoğlu, tebrikleri kabul etti.

Törende Geyikli halkına bir teşekkür konuşması yapan Başkan Mevlüt Oruçoğlu; “Kazanan Geyikli halkımız olacak. Şimdi hizmet zamanı. Bizi bu göreve layık gören herkese teşekkür ediyorum. İnşallah bundan sonra hiç durmadan ivedi bir şekilde projelerimizi gerçekleştirmek için çalışmaya başlayacağız. Meclis üyelerimiz ile birlikte bu saatten sonra Geyikli için elimizden geleni yapacağız” dedi. Devir teslim törenine Ezine AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Uysal, Ezine Belediye Başkanı AK Partili Güray Yüksel ile meclis üyeleri ve vatandaşlar katıldı.