MAHMUT EMİNMOLLAOĞLU’NDAN MEHMET YILDIZ’A ZİYARET

0
199

AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Mahmut Eminmollaoğlu,yönetim kurulu arkadaşları ile Ümraniye Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Mehmet Yıldız’ı makamında ziyaret etti.

Ümraniye Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Mehmet Yıldız misafirlerini kapıda karşıladı.AK Parti İlçe Başkanı Mahmut Eminmollaoğlu,STK lardan sorumlu ilçe Başkan yardımcısı Zülfikar Ambarkaya,Yönetim kurulu üyeleri Yunus Kökden ve Ayfer Güneş ile birlikte geldiler.

Geçen ay kongrelerini yaptıktan sonra Muhtarlar ve Stk lara ziyaretlerini sürdüren AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu Ümraniye Esnaf ve Kefalet kooperatifini ziyaret etti.

Ziyarette Başkan Mehmet Yıldız,yönetim kurulu üyeleri Mustafa Fettahoğlu,Kamil Gül,Hüseyin Şanal,Hüseyin Uygun ve Kooperatif Müdürü Fatih Yıldız hazır bulundular.

Başkan Mehmet Yıldız ziyaretleri için teşekkür etti.Esnafların sorunlarını anlattı.Ocak ayı itibari ile kredi faizlerinin 4.5 ten 8.5 e çıkarıldığını piyasaya göre yine de bu rakamın iyi olduğunu ve talebin yoğun olduğunu ifade etti.

Ümraniye Sanayi sitesi esnaflarının Kayyumla ilgili sıkıntılarının olduğunu Başkan Mahmut Eminmollaoğlu’na iletti.

Başkan Mahmut Eminmollaoğlu ise sanayi sitesindeki sıkıntıdan haberinin olduğunu ve konunun üzerine gittiklerini ve bu sıkıntılı dönemde böyle bir uygulamanın çok yanlış olduğunu söyledi ve gerekli mercilerle temas halinde olduğunu ve bu sorunları mutlaka çözeceğini ifade etti.

Yaklaşık 1 saat süren karşılıklı sohbet esnafların sorunlarının konuşulması sonrası sona erdi.

İlçe Başkanı Mahmut Eminmollaoğlu hem siyasi tecrübesinin hem de Belediyelik tecrübesinin olduğunu ve Ümraniye halkımıza en iyi şekilde hizmet etmeye devam edeceklerini söyledi.

Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Mehmet Yıldız bu ziyaretten çok memnun kaldığını ifade ederek gelen heyete teşekkür etti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here