KASAPOĞLU GURME AĞVA’DA AÇILDI

1981

İstanbul’un turizm cenneti Ağva’da müşterilerine daha iyi hizmet sunabilmek için yeni konseptiyle hizmet vermeye başlayan kasap bir aileden gelen et konusunda uzman Burak Acar’ın sahip olduğu KASAPOĞLU Gurme AK Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Metiner ve Şile Belediye Başkanı Can Tabakoğlu’nun katılımıyla hizmete açıldı.

Açılışa Şile belediye başkan yardımcısı Turan Temel, Belediye meclis üyesi Zafer Kuru, Şile AK Parti Başkan yardımcısı Sezgin Ertürk ve vatandaşlar katıldı.

Müşterilerine daha hijyenik ve sağlıklı bir ortamda hizmet vermek için yeni konseptiyle bayramın ikinci günü açılan KASAPOĞLU GURME bayram boyunca müşterilerin akınına uğradı.

 

Kasapoğlu Gurmenin sahibi Burak Acar; ben kasap bir aileden geliyorum. Rahmetli dedem ve babam genç yaşta rahmetli oldu ve işi ben devraldım. Yıllardır bu mesleği Ağva’da icra ediyorum. Müşterilerime daha iyi hizmet etmek ve Ağva’nın kalitesine değer katmak için böyle bir proje aklıma geldi. Bunu gerçekleştirdiğim için çok mutluyum. Açılımıza katılarak bizlere destek olan Milletvekilimize, Belediye Başkanımıza ve katılan tüm dostlarımıza teşekkür ediyorum dedi.

İstanbul’un incisi Şile’nin Ağva Mahallesinde hizmete açılan Kasapoğlu Gurmenin açılışında konuşan Şile Belediye Başkanı Can Tabakoğlu; yeni tesisler açıldıkça ben belediye başkanı olarak gururlanıyorum. Bu güzel ve nezih tesisi açan Burak kardeşimize bol helal kazançlar diliyorum. Ağva’mıza renk katan ve gelen müşterilerine en iyi şekilde hizmet vermek için böyle bir mekan yapan kardeşimizi kutluyorum dedi.

İstanbul Milletvekili Mehmet Metiner; bende bir Şileli olarak Ağva’mızda böyle tesislerin açılmasından mutluluk duyuyorum. Ülkemizin zor günlerden geçtiği böyle bir dönemde yatırım yapan ve böyle güzel bir tesisi Ağva’ya kazandırarak hizmete açan kardeşimizi kutluyorum dedi.

Konuşmaların ardından kurdele kesilerek açılış yapıldı.