Kabaktepe;”İstanbul’u Yeniden AK Parti Belediyeciliğiyle Buluşturacağız”

164
Sancaktepe AK Parti ilçe Başkanlığı AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe’nin de katıldığı bir programla yerel seçim startını verdi.

 

Sancaktepe AK Parti ilçe Başkanlığı, AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe’nin de katıldığı bir programla yerel seçim startını verdi.  Program öncesi bir basın açıklaması yapan İl Başkanı Kabaktepe “’İstanbul’u hizmet belediyeciliği ile kavuşturmanın adımlarını atıyoruz. İstanbul milletvekillerimizle birlikte Sancaktepeli hemşerilerimizle gün boyu birlikte olacağız. Sokak sokak İstanbul’u gezmeye ve İstanbullulara dokunmaya devam ediyoruz. Sahada var olduğunuz sürece millet ile aranızda hiçbir mesafe olmaz. İşte bu yüzden bizler her zaman Yeniden İstanbul diyerek vatandaşlarımızla birlikteyiz ve birlikte olmaya da devam edeceğiz” dedi.

Sancaktepe’de esnaf ziyareti de yapan Kabaktepe beraberinde milletvekili ,Sancaktepe Belediye Başkanı Şeyma Döğücü ve ilçe teşkilatı mensupları ile birlikte
vatandaş ve esnafla bir araya geldi. İlçe genelinde yapılan gezilerde vatandaşlarla sohbet ederek dert ve şikayetlerini dinledi ve milletvekilleri, İstanbul ve ilçe genelinde yürütülecek projelere ilişkin bilgilendirmelerde bulundu.

“31 Mart’ta Sancaktepe’mizde, yine yeniden bu bayrağı göğüsleyeceğiz. 2024-2029 yılları arasında AK Parti belediyeciliği hizmet kervanına Sancaktepe’de devam edeceğiz” diyen Kabaktepe, “Aynı şekilde Yeniden İstanbul diyerek 4 yıldır hizmetten yoksun kalan, söylediklerini kendi yaptıklarıyla inkar eden, sözlerinin arkasında duramayan bir CHP’li İBB yönetimi var. Bu yönetimden inşallah 31 Mart gecesi kurtulacağımızı düşünüyoruz, inanıyoruz ve biliyoruz. İstanbul’u hizmet belediyeciliği ile kavuşturmanın adımlarını atıyoruz. Saha çalışmalarımızı yapıyoruz. Mart ayında sandık çalışmalarımızı yapacağız. İnşallah yine yeniden İstanbul ile AK Parti belediyeciliğini buluşturacağız” dedi.

Sancaktepe Belediye Başkanı Şeyma Döğücü;

İl Başkanımız Osman Nuri Kabaktepe ve İstanbul Milletvekillerimiz ile birlikte, yerel ve ulusal medyanın kıymetli temsilcilerine basın açıklamamızı gerçekleştirdik.
İstanbul’a 5 yıl kaybettiren CHP’li İBB yönetimi, metro şaftlarına döktüğü molozlarla Sancaktepelilerin de hayallerini çalmıştır.
Trafik çileleri, kapatılan tüneller, yapılmayan atıl bırakılan metroların yanı sıra halk ekmek üzerinden yaptıkları ucuz siyasete de İstanbul’u alet eden Sayın İmamoğlu, 16 Milyon İstanbullunun her birinden özür dilemelidir.