İYİ Parti’den Beykoz Spor Kulübü’ne ziyaret

0
470

Millet Bizi Çağırıyor sloganı ile yola çıkan İYİ Parti oluşturdukları Sivil Toplum Kuruluşları İlişkileri heyeti ile dertleri, sıkıntıları dinlemeye devam ediyor.

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve  Sivil Toplum Kuruluşları İlişkileri Başkanı Burak Akburak, STK İlişkileri Koordinatörü Bora Yörükoğlu,  STK İlişkileri Danışmanı Turgay Yılgın, İYİ Parti Beykoz İlçe Başkanı Arif Taşdemir ve ilçe yöneticilerinden oluşan STK İlişkileri heyeti Beykoz’da bir dizi ziyarette bulundular.

İYİ Parti heyeti Beykoz ilçesinin en köklü kuruluşlarından biri olan Beykoz Spor Kulübünü ziyaret etti.  İYİ Parti STK Heyeti burada  kulüp Başkanı Zeki Aksu ile görüştü. Beykoz Spor Kulübü Başkanı Zeki Aksu, Beykoz Spor Kulübü’nün tarihi ile ilgili bilgi verdikten sonra kulübün sorunları ve bekledikleri çözümler ile ilgili bilgiler verdi.

İYİ Parti STK İlişkileri heyeti yaptıkları ziyaretten son derece memnun olduklarını, İstanbul ilinin en eski ve köklü bir spor kulübünde bulunmaktan dolayı memnun olduklarını dile getirdiler. Beykoz Spor Kulübü’nün  spor dünyasında hak ettiği yeri almasını dileyen İYİ Parti STK ilişkileri heyeti Beykoz Spor Kulübü Başkanı Zeki Aksu’ya başarılar dilediler.

İYİ Parti STK İlişkileri heyeti, Beykoz Spor Kulübü’nün ardından Beykozlu Giresunlular Derneği’ni ziyaret etti. Beykoz Kavacık esnafını da ziyaret etmeyi ihmal etmeyen heyet esnafın dertlerini dinledi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here