İKİ KIZ KARDEŞİN YAŞAM MÜCADELESİ “KIZ KARDEŞİM İÇİN”

388

Sarah Healy’in yeni romanı “Kız Kardeşim İçin” Pena Yayınları etiketiyle raflarda yerini aldı.

Yazar Sarah Healy’nin evsiz ve işsiz kalan iki kız kardeşin yaşam hikayesini anlattığı yeni romanı “Kız Kardeşim İçin”, sert ve acı tatlı hikayeleriyle okurlarını adeta oturduğu yere bağlayacak.

Mary ve Hannah adındaki iki kız kardeşin anneleri Diane’nin bir trafik kazasında ölmesiyle başlayan roman, Mary’nin hayatta kalmak için verdiği mücadeleyle kız kardeşlerin daha iyi bir yaşam arayışı için şehirlerarası yolculuklarını ve Mary’in asla söylemeyeceği sırları konu alıyor.

Güçlü karakterleriyle, zarif bir şekilde yazılmış “Kız Kardeşim İçin” romanı okurlarına, sürprizlerle dolu ve içinde sevgi, yer yer kayıpların yer aldığı büyüleyici bir okuma şöleni sunuyor.

Kitap Hakkında:

Mary, Hannah ve anneleri Diane küçük bir sahil motelinde güçlükle yaşıyordur. Tutku dolu, özgür ruhlu ve güzel bir kız olan Mary’nin güçlü bir doğası; kardeşi Hannah’ın ise kocaman bir hayal gücü vardır. Sorunlarla dolu dünyalarında Mary kardeşinin dünyasını prenses hikâyeleri ve maceralarla renklendirmeye çalışır. Ancak anneleri Diane bir araba kazasında hayatını kaybettiğinde Mary’ye borçlarla yüklü motel kalır. Önünde sadece birkaç seçenekle Mary ve Hannah sürprizlerle dolu bir yaşam mücadelesine girer. Daha iyi bir yaşam elde etmek için şehirden şehre dolanırlar. Mary bu yolculuklarda kardeşini korumak için her şeyi yapmaya hazırdır ve aynı zamanda yanında hiçbir zaman söylemek istemediği ama belki de açığa çıkarması gereken büyük bir sırrı da beraberinde götürür. Ancak bu sır onun için aynı zamanda dayanılmaz derecede büyük bir yüktür de.

Ne Dediler:

“Kız Kardeşim İçin romanı leziz bir okuma ziyafeti sunuyor.” Amy Gentry, yazar

“Kesinlikle şaşırtıcı… Kız Kardeşim İçin, kurnazlığını saklayıp habersizce size yaklaşabilen az bulunur bir hikâye…” Sarah Lyall, NY Times

“Kız Kardeşim İçin her şeyiyle tastamam. Gerçek olmadıklarını bilsem de beni şaşırtabilen harika karakterler var; sevgi, sadakat, yıkılmaz bağlar ve yaşam mücadelesinin doğası üzerine yürek sızlatan bir hikâye.” Chevy Stevens, yazar

“Sarah Healy’nin Kız Kardeşim İçin romanı uzun süre aklımda kalacak. Her bölüm diğer sayfaya geçmek için can atacağınız gerilim ve bir sürprizle bitiyor. Muhteşem bir okuma!”

Diane Chamberlain,

Yazar Hakkında:

Sarah Enderlin Healy bugüne kadar üç roman yazmıştır. Eşi ve üç çocuğuyla Vermont’ta yaşamaktadır.