Hasan Can Esenevler Esnafı ile Buluştu

655

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, AK Parti Esenevler Mahallesinde Öztürk Grup’un Temsilcisi Sinan Öztürk’ün organize ettiği programda bölge esnafıyla bir araya geldi.

İlçe sakinleri ziyaretlerine devam eden Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Esenevler Mahallesinde bölge esnafıyla bir araya geldi. Programa Başkan Hasan Can’ın yanı sıra; Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları Maliki Ejder Batur, Mustafa Küçükkapdan ve Av. Mahmut Eminmollaoğlu, AK Parti Esenevler Mahalle Başkanı Lokman Çiftçi, muhtarlar, esnaflar ve mahalle sakinleri katıldı.

Gerçekleşen programda kısa birer selamlama konuşması yapan AK Parti Esenevler Mahalle Başkanı Lokman Çiftçi ve Esenevler Mahalle Muhtarı Dursun Yılmaz, Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’a yapmış olduğu hizmetler ve çalışmalarından dolayı teşekkür ettiler.

Daha sonra Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları Mustafa Küçükkapdan, Maliki Ejder Batur ve Av. Mahmut Eminmollaoğlu kısa birer selamlama konuşmasını gerçekleştirerek, belediye hizmetlerini anlattılar.

Ardından 15 Temmuz darbe gecesi yaşadıklarını anlatan Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Ümraniye’deki imar planları hakkında bilgiler verdi. Başkan Hasan Can, “Allah milletimizi badirelerden ve 15 Temmuz gibi bir felaketten korudu” dedi. 2013 yılında Türkiye’de yaşanan 17 – 25 Aralık sürecine de değinen Başkan Hasan Can, AK Parti Hükûmetiyle birlikte hayata geçirilen projelerden bahsederek “80 senede bu ülkeye yapılanın son 15 senede 4-5 katı hizmet yapılmıştır. Dün hayal edemediklerimizi bugün gerçekleşmiş görüyoruz” dedi. Başkan Hasan Can daha sonra Cumhurbaşkanlığı Hükûmet Sistemi hakkında da bilgiler verdi.