Gelecek Partisi Sancaktepe’de yeni üyelere rozetleri takıldı

232

Gelecek Partisi’ne Sancaktepe’de yeni üye katılımları hızla devam ediyor. 34 günde 34 bin üye kampanyasına tüm hızıyla devam eden Gelecek Partisi İstanbul İl Teşkilatı her geçen gün bu çalışmalarını büyütüyor. Gelecek Partisi Sancaktepe İlçe Başkanlığı Sancaktepe Gönül Sofrası tesislerinde rozet takma töreni düzenledi.


Pandemi nedeniyle Koranavirüs tedbirleri kapsamında düzenlenen rozet takma törenine Gelecek Partisi İstanbul İl Başkanı İsa Mesih Şahin, İstanbul İl Teşkilat Başkanı Metin Karakaş, İstanbul İl Teşkilat Sorumlusu Cihan Tiryaki,  Sancaktepe İlçe Başkanı Murat Şahin ve partililer katıldı.
Kısa süren törende Gelecek Partisi Sancaktepe İlçe Başkanı Murat Şahin ; “ İlçemizi yeni kurduk ve kısa sürede 400 den fazla üyemiz var 500 üyeye yaklaştık. Burada büyük coşkulu katılımla rozetleri takmak isterdik Pandemiden dolayı küçük bir organizasyon yaptık. Katılımınızdan dolayı hepinize çok teşekkür ediyorum. Burada hepimiz biziz böyle yola çıktık. Kuruluşumuzun üzerinden kısa bir süre geçmesine rağmen  her geçen gün artan ilgi ile karşılaşıyoruz. İlçemizde artık Gelecek Partisi var “ifadelerini kullandı.

Rozet Takma Töreninde konuşan Gelecek Partisi İstanbul İl Başkanı İsa Mesih Şahin ; “  İlçe Başkanımıza ve Arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. Sancaktepe’de iyi bir ilçe teşkilatı kurdular. Hızlı bir şekilde teşkilatlanmayı sağladılar. İlçe binasını hazırladılar. İlçe Başkanımıza ve ekibine teşekkür ediyoruz. Aramızda ailemizin büyümesine vesile olan değerli yeni üyelerimiz var.  Sizinle kendimizi daha güçlü hissettiğimizi ifade etmek istiyorum. Bizimle beraber olduğunuz ve gelecek umudumuzu büyüttüğünüz için teşekkür ediyorum.” Dedi.
Yapılan kısa konuşmaların ardından yeni üyelerin rozetleri takıldı.  Topluca günün anısına çekilen hatıra fotoğrafının ardından rozet takma töreni sona erdi.