GELECEĞİN YILDIZ FUTBOLCULARI ŞİLE’DE YETİŞİYOR

1373

Şile Halk Eğitim Merkezi Futbol Okulu 9-11 yaş arasındaki geleceğin yıldız futbolcularını yetiştiriyor. 

Şile Halk Eğitim Futbol Okulu Riva’da

Şile Halk Eğitim Merkezi Futbol Okulu, TFF Riva’da bulunan Çocuk Gelişimi ve Eğitim Kampına, alt yapı seçmeleri sonucu yetişen 120 oyuncu ile katılım sağladı. Şile Halk Eğitim Müdürü Ömer Faruk Uçer’in desteğiyle başlayan okulda, Antrenör Fevzi Koca’nın antremanıyla geleceğin yıldız futbolcuları futbola emin adımlarla ilerledi.

30 Kursiyer Hoca İzledi

Kurs antrenörü Mustafa Gülen, Bayan Milli Takım Teknik Direktörü Necla Güngör, Cem Pamiroğlu, Nevruz Kaptan, Necdet Aygün, Eğitim Dairesi Başkanı Tolunay Kafkas, Kaleci Departman Sorumlusu Rasim Kara katılımı ile gerçekleşen etkinlik 10 günlük sömestr tatilinde futbolcu adaylarına büyük katkı oldu. Böylelikle geleceğin futbolcu adayları futbolu okulunda öğrenmiş oldu.

Şile’de Bir İlk

Şile Halk Eğitim Merkezi Futbol Okulu Antrenörü Fevzi Koca; “ Bu okul Şilemiz için bir ilk oldu.10 günlük sömestr tatili geleceğimizin yıldız futbolcu adayları için çok büyük bir eğitim fırsatı oldu. Riva’da profesyonel ekiple de çocuklarımız bir araya geldi. Hepimiz adına, geleceğimiz adına verimli bir eğitim gerçekleştirdik. Bu eğitimleri yani futbol okulumuzu sadece çocuklar için değil, büyük yaş grupları için de gerçekleştireceğiz. Ayrıca TFF’nin çocuklarımıza ilham verdiği için kapılarını açtığı için de çok mutluyuz.” dedi.