El Ele Yarınlar Vakfı’ndan Şile Ağva Sağlık Ocağı ve Teke Karakolu’na destek!

0
692

Bir Standart Pompa kuruluşu olan El Ele Yarınlar Vakfı, toplumsal sorumluluk anlayışı ile gerçekleştirdiği örnek çalışmalarına devam ediyor. Toplumsal yardımlaşma ve dayanışmaya önem veren El Ele Vakfı, bu kapsamda; Şile Ağva Sağlık Ocağı ile Şile Teke Karakolu’na cihaz ve beyaz eşya desteği verdi.

El Ele Yarınlar Vakfı, toplumsal dayanışmaya katkı sunmaya devam ediyor. Bu kapsamda vakfın Şile Ağva Sağlık Ocağı’nın daha iyi hizmet verebilmesi için Doktor Serkan Yeşildal’ın talebi üzerine bir EKG cihazı, bir de Mikrohematokrit –  Santrifüj (kan ayrıştırıcı) cihazı desteği sağlık ocağı yetkililerine teslim edildi. Cihazları teslim alan Doktor Serkan Yeşildal; “Standart Pompanın değerli sahipleri Şeref Timurlenk Çelebi, Cevat Terzi ve Erol Çelebi’ye katkılarından dolayı teşekkür ederim. Bu Medikal cihazlarla hastalarımıza daha iyi hizmet vereceğiz. Kendilerine Ağva halkı adına şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Şile Teke Karakoluna ŞADER Başkanı Süleyman Hilmi Eren’in vesile olması ile bir buzdolabı, bir de çamaşır makinası hediye edildi. Bakanlığın bekar memurların artık karakolda ikamet edeceklerini açıklamasından sonra karakolu tadilata alan ve yenileyen Karakol Komutanı Jandarma Astsubay Kıdemli Üstçavuş Hasan Cemal Adenli ile sohbet halinde iken ŞADER Başkanı Süleyman Hilmi Eren’e beyaz eşya  ihtiyaçları olduğunu iletmişti. ŞADER Başkanı Eren, bunu Standart Pompa sahiplerinden Cevat Terzi’ye bildirdi ve Terzi’nin “Tabiki karakolumuzun ihtiyacını karşılarız” demesi üzerine bu iki beyaz eşya satın alınarak karakola teslim edildi.

Standart Pompa kurulduğundan beri Şile’nin tüm köylerine hizmet etmiş ve hizmet etmeye devam ediyor. Firma, daha iyi hizmet edebilmek için El Ele Yarınlar Vakfı’nı kurmuştur. Firma Ortaklarından İşinsanı Cevat Terzi; “Biz Standart Pompa ailesi olarak vatandaşlarımıza, eğitimden, sağlığa ve sosyal hayata kadar her alanda dokunmak ve yardım etmek istiyoruz. Ortaklarımız Şeref Timurlenk Çelebi, Erol Çelebi ile birlikte Şileli olmamız nedeni ile tabi ki önceliğimiz Şile olmak üzere tüm insanlara dokunmak yardım etmek istiyoruz. Bu amaçla da bu vakfı kurduk” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here